medicine.lv skaitļos

Lietotāji online434
Aktīvie uzņēmumi12806
Nozares raksti1616
Ekspertu atbildes21477
Kā sagatavoties grūtniecībai?
Lai rakstītu forumā nepieciešams autorizēties: [Ienākt]

Forums


Agnese21

hmm...ja tā padomā - cik gan daudz ir gadījumu, kad bērniņs tiek ieņemts neplānoti, brīdī, kad cilvēkam ir visdažādākie kaitīgie ieradumi...bet bērns piedzimst un ir vesels... tai pat laikā tie, kas plāno, maina vai dzīvo ļoti veselīgu dzīvesveidu - gadiem nevar ieņemt bērniņu. Kāpēc tā? Nezinu...arī man grūjtniecība nebija plānota, dzīvojām kā dzīvojām un tad vienā dienā uzzinu, ka esmu stāvoklī :) varbūt vnk nevajag ieciklēties plānošanā, iedzīt sevi stresā, atsakoties no daudz kā (protams, tas ir ieteicams) un vnk mēģināt un tad jau redzēs. :)


Larisa

pilnīgi piekrītu Agnese21! Arī mēs nekā īpaši negatavojāmies, vienkārši mēģinājām. abi bijām smēķētāji, bet, kad uzzinājām par bērnu, parādījās milzīga motivācija atmest, un atmetām :) mazāk stresojiet un vienkārši mēģiniet, pirms tam neiespringstot kaut kādās dzīves izmaiņās, tā tikai zaudēsiet laiku. nododiet analīzes uz auglību, pārbaudiet vispārējo veselību, mēģiniet. :) turklāt jūsu stāstā nesaskatīju nekādus MILZĪGOS riskus ka neizdosies ieņemt bērnu, protams, ir zināmas korekcijas jāievieš, bet to visu var darīt procesā ;)


Sarmīte L.

Meitenēm gandrīz taisnība, jo mazāk stresosiet un ieciklēsieties un to, kas sevī jāmaina, lai palielinātu iespēju palikt stāvoklī - jo labāk. Bet kaitīgos ieradumus gan labāk vispirms atmest - tie nenāk par labu ne Jums, ne arī bērniņam, ko vēlaties ieņemt. Iesaku veikt analīzes uz auglību - gan vīrietim, gan sievietei, lai saprastu, kāda vispār ir situācija jūsu organismā. Par to ginekologs gan jau sīkāk izstāstīs. arī ģimenes ārstam var pajautāt, kādas analīzes veikt, lai saprastu, cik organisms gatavs ir grūtniecībai... manā gadījumā galvenā rekomendācija bija atbrīvoties no liekā svara, tas ilgi neizdevās, tāpēc bija vēl papildus jāapmeklē endokrinologs un ar laiku izdevās no svara atbrīvoties.


LadyRed

cik vispār esmu dzirdējusi dažādus gadījumus, tad bieži vien ir tā, ka jo vairāk cenšas, jo grūtāk izdodas palikt stāvoklī. un to var no vienas puses saprast, jo pārlieku cenšanās un pārdzīvošana katru reizi, kad neizdodas - tas ir stress, bet no stresa rodas visdažādākās problēmas. vienkārši atslābstiet un mēģiniet un kad izdosies, tad arī būs milzīga motivācija mainīt dzīvesveidu :)


Zane Z.
cik vispār esmu dzirdējusi dažādus gadījumus, tad bieži vien ir tā, ka jo vairāk cenšas, jo grūtāk izdodas palikt stāvoklī. un to var no vienas puses saprast, jo pārlieku cenšanās un pārdzīvošana katru reizi, kad neizdodas - tas ir stress, bet no stresa rodas visdažādākās problēmas. vienkārši atslābstiet un mēģiniet un kad izdosies, tad arī būs milzīga motivācija mainīt dzīvesveidu :)

precīzi teikts!


Maira

Mēs speciāli tam negatavojāmies, bērniņa ieņemšana sanāca spontāni, neko neplānojot iepriekš. To uzzinot - abos ar vīru momentā viss mainījās. Nebija nekāds diži veselīgais dzīvesveids, bet šī labā ziņa kalpoja par spēcīgu stimulu ko mainīt dzivē, lai bērniņš ienāktu veselīgā un laimīgā ģimenē. :)

Kopā 6 komentāri