medicine.lv skaitļos

Lietotāji online0
Aktīvie uzņēmumi12813
Nozares raksti1616
Ekspertu atbildes21477
Vai grūtniecei vajadzētu vakcinēties pret Covid-19?
Lai rakstītu forumā nepieciešams autorizēties: [Ienākt]

Forums


Monika

Man ir vairākas paziņas, kas grūtniecības periodā vakcinējās, ginekologu rekomendāciju vadītas. Nekādu veselības problēmu ne pašām, ne bērniņam nav bijis.


Agnese

neesmu dzirdējusi neko sliktu par vakcinēšanos grūtniecēm...


Kaspars

Esmu gan pret šo visu vakcināciju...ja mana sieva būtu stāvoklī un taisītos vakcinēties, es noteiktu būtu pret... taču gan jau labāk prasīt sieviešu ārstam, kas un kā...varbūt labāk vispirms veikt visas nepieciešamās veselības pārbaudes, lai saprastu, vai ir riski..

bet esmu gandrīz pārliecināts, ka ārsts Jums liks vakcinēties...tagad visi to vien skandina, es tāpēc vairs pie ārstiem neeju, jo interesē tikai fakts vai ir cilvēks vakcinējies vai nav, un ja nav, tad sāk stingri uzstāt , ka to vajag darīt.


LadyRed

Vai jautājāt ginekologei, vai tas būtu ieteicams? es gan labāk pagaidītu, kamēr bērniņš piedzimst un tad vakcinētos, ja būtu liela vajadzība.


Larisa
Vai jautājāt ginekologei, vai tas būtu ieteicams? es gan labāk pagaidītu, kamēr bērniņš piedzimst un tad vakcinētos, ja būtu liela vajadzība.

jautāju....vina ir uzstājīga,... bet es kaut kā baidos...saprotu, ka ierastās - jau sen pārbaudītās - vakcīnas ir svarīgas, bet tieši par šo gan šaubos...


LadyRed
jautāju....vina ir uzstājīga,... bet es kaut kā baidos...saprotu, ka ierastās - jau sen pārbaudītās - vakcīnas ir svarīgas, bet tieši par šo gan šaubos...

es noteikti pakonsultētos ar vēl kādu ginekologu...kaut gan...ārsti jau nedrīkst teikt, lai nevakcinējas... līdz ar to lēmums jāpieņem jums pašai..ja ir šaubas, labāk nesteigties ar šo lēmumu un dzīvot mierīgi līdz bērniņš piedzimst, nekur lieki (izņemot pie dabas) nestaigāt, nedrūzmēties, lai neradītu risku sev un bērnam...un nestresojiet lieku reizi. ja nevakcinēšanās nesagādā Jums nekādas neērtības dzīvē šobrid, tad vnk baudiet grūtniecības laiku :)


WinterDream

itkā jau ginekologi iesaka,ka grūtniecēm jāvakcinējas, lai pasargātu sevi un savu mazuli..bet uz visiem jau to atticināt drošivien, ka nevar, jāvērtē katra situācija individuāli..katrā ziņā neesmu vēl nevienu negatīvu informāciju dzirdējusi par vakcinēšanos grūtniecības periodā.

Kopā 7 komentāri