medicine.lv skaitļos

Lietotāji online316
Aktīvie uzņēmumi12807
Nozares raksti1615
Ekspertu atbildes21477
Galvassāpes grūtniecības laikā
Lai rakstītu forumā nepieciešams autorizēties: [Ienākt]

Forums


Zane Z.

iespējams, varētu līdzēt homeopātiskie līdzekļi...pakonsultējieties ar ārstu-homeopātu..noteikti atradīsies risinājums. katrā ziņā kaut kas ir jādara, jo regulāri mocīties nenāk par labu ne jums ne bērnam.


Kate

 pēc 12. grūtniecības nedēļas itkā ir atļauts lietot Ibumetin, pajautājiet ginekologam. 


Larisa

Labdien!

Galvassāpes tiešām ir mokoša problēma...arī es savulaik no tām cietu, bet medikamentus baidījos lietot... man palīdzēja galvas pašmasāža, arī vīrs regulāri masēja galvu un tad palika krietni vieglāk.paralēli gāju uz muguras masāžu pie fizioterapeita, un tā man izdevās atvieglot grūtniecības periodu.


Monika

jā, no masāžām tiešām paliek vieglāk, arī man tā bija.. turklāt arī patīkami - regulāri sanāk sevi palutināt ar patīkamu masāžu. noteikti pamēģiniet! ja nepalīdz, jautājiet ginekologam, ko varat lietot, jo noteikti tādi medikamenti ir, kas der grūtniecēm.


Sarmīte L.

Es grūtniecības laikā lietoju Ibumetinu - pilnībā gan galvassāpes nenoņēma un ja pārgāja tad ne uz ilgu laiku bet tomēr vieglāk paciest sāoes bija. Vēl var mēģināt iemasēt deniņos "zvaigznīti" - tā patīkami atvēsina un sniedz atvieglojumu.

Kopā 5 komentāri