medicine.lv skaitļos

Lietotāji online215
Aktīvie uzņēmumi12814
Nozares raksti1619
Ekspertu atbildes21477
Skropstu pieaudzēšana
Lai rakstītu forumā nepieciešams autorizēties: [Ienākt]

Forums


Linda

Esmu dzirdējusi, ka ūdeļu mākslīgās skropstas ir labas...bet, lai kāds būtu materiāls - vislielākā nozīme ir tam, kurš tās liek.. ja profesionālis ar ilggadēju pieredzi, domāju, ka problēmām nevajadzētu būt, un viņš jums arī izstāstīs visas jūs interesējošās nianses. kādas atsauksmes ir par jūsu draudzeni? vai viņa oficiāli ar to nodarbojas? draudzība ir draudzība, tas protams, ir izdevīgi, bet kas jums svarīgāks - savs izskats un komforts, vai iespēja pa lēto pieaudzēt skropstas pieaudzēšanas pēc...


BabyYoda

man tika pieaudzētas zīda skropstiņas, bija paveicies ar meistarīti - ļoti kvalitatīvi visu izdarīja, un rezultāts bija lielisks! nekāda diskomforta nav, ja pēc skropstu pieaudzēšanas rezultāts ir dabisks, nevis pārspīlēts. pieaudzējot skropstas, man beidzot nevajadzēja tērēt ilgu laiku lai uzkrāsotos, tas bija fantastiski, noteikti iesaku pamēģināt. tagad man ir dabīgās skropstas -iesaku vnk pēc mākslīgo skropstu noņemšanas nopirkt kādu kopjošu līdzekli skropstām un dot tām atpūsties. nebaidies- bez savām skropstām nepaliksi :D


Lolita

manuprāt tikpat labi kā pieaudzētās izskatās magnētiskās skropstas, ko pieliek, izmantojot speciālu laineri ar magnētiskām daļiņām, turklāt skropstas tiek piedāvātas no dabīga materiāla, ūdeļu. Arī gribās garas, skaistas skropstas taču, paskatoties to pielikšanas procesu, manī rodas šaubas, bail, ka tik nesākas kāds iekaisums, turklāt, ja kaut kas notiek un kāda skropsta izkrīt, nebūs labs skats. :D savukārt magnētiskās pieliec, kad gribi, un vienkārši noņem, nesabojājot savas īstās skropstas. Tieši tāpēc pasūtīju tādas, gaidu, kad būs klāt. :)


Sapņotāja

Jā, es arī ieteiktu magnētiskās. :) Pati tādas lietoju un esmu ļoti apmierināta! un izskatās dabiski :)

Kopā 4 komentāri