medicine.lv skaitļos

Lietotāji online0
Aktīvie uzņēmumi12806
Nozares raksti1615
Ekspertu atbildes21477
Sportošanas laiks
Lai rakstītu forumā nepieciešams autorizēties: [Ienākt]

Forums


Nils

Es pats sportoju no rītiem. Eju skriet. Neesmu cīrulis, bet pamanīju, ka tieši tā vislabāk varu pamosties. Pirmajā laika bija ļoti grūti saņemties, bet, redzot progresu, kļūst arvien labāk. Loģiski, ka ir dienas, kad tas tāpat ir diezgan nereāli, bet kopumā jūtos labāk.


Nils

Aizmirsu pateikt, ka vakaros arī sportot nevaru - tieši tas pats, kas autorei. Pēc tam normāli nevaru pagulēt.


Emīlija

Esmu rīta sportotāja! Sportoju jau 5 gadus. Vairākus no tiem meklēju to īsto laiku, tādēļ ļoti labi saprotu, par ko Tu runā. Ir labi un slikti abos laikos. Tomēr svarīgākais ir pieņemt lēmumu, kurš tad būs tas labākais laiks un kādu laiku piespiest sevi ieiet tajā režīmā. Nekas jau nenāk viegli, tas nāk pamazām.


Auzita.
Esmu rīta sportotāja! Sportoju jau 5 gadus. Vairākus no tiem meklēju to īsto laiku, tādēļ ļoti labi saprotu, par ko Tu runā. Ir labi un slikti abos laikos. Tomēr svarīgākais ir pieņemt lēmumu, kurš tad būs tas labākais laiks un kādu laiku piespiest sevi ieiet tajā režīmā. Nekas jau nenāk viegli, tas nāk pamazām.

Man arī vislabāk patīk sportot no rīta, jo tas ir enerģijas lādiņš visai dienai.


Edvīns Ķirsons

Tā stabili regulāri sanāk sportot ikdienā tikai darba laika pauzēs. Cenšos pa vakariem, bet izaicinoši saplānot laiku tā, lai vakariņas nosēžas un varētu aizmigt.

Ar cieņu,
Edvīns


Jānis

Es sportoju uzreiz pēc darba (strādāju no mājām) - ap 5, 6.. ir iegādāts eliptiskais trenažieris un ir baigi forša sajūta pēc stundu gara treniņa. palīdz atslēgties no darba...un nav arī pārāk vēlu, lai pēc tam nevarētu aizmigt.


Keita

Manuprāt rīts un dienas vidus ir labākie laiki kad sportot - no rīta tas palīdz ķermenim pamosties, bet ir baigi jāsaņemas, lai sevi piespiestu ikrīta aktivitātēm, jo jāceļas agrāk, savukārt dienas vidū, darba laikā - pusdienlaikā, vai uzreiz pēc darba tā var ātri atslābt no darba , it īpaši labi, ja visu dienu sēdēts (sēdošs darbs).


WinterDream

Paldies visiem, kas iesaistījās diskusijā :) Jā, es pamēģināju dienas vidū - kā nu kuro reizi, dažreiz pusdienlaikā, jo strādāju no mājām, bet biežāk pēc darba, tiešām, pieci seši izrādījās man piemērotākais laiks un šādā režīmā jau turos labu laiku...kā būs, kad būs jāatgriežas atpakaļ darbā uz vietas, grūti teikt, jo daudz laika paņem ceļš no darba uz mājām un pēc tam jau vairs neko īsti negribās...bet varbūt, kamēr ir attālinātais darbs, pieradīšu tā, ka bez treniņiem vairs nevarēšu arī atbraucot no darba mājās. :) es vismaz tā ceru. :D

Kopā 8 komentāri