medicine.lv skaitļos

Lietotāji online451
Aktīvie uzņēmumi12814
Nozares raksti1619
Ekspertu atbildes21477
Diētas
Lai rakstītu forumā nepieciešams autorizēties: [Ienākt]

Forums


roberta

Vai meklējat ekskluzīvu aksesuāru, kas piešķir jūsu tēlam elegances spīdumu? Tad mūsu tradicionālās frakas ir tieši tas, kas jums vajadzīgs! Izceļoties ar lielisku kvalitāti un eleganci, mūsu frakas ir piemērotas gan īpašiem pasākumiem, gan ikdienas valkāšanai.

Kāpēc izvēlēties mūsu frakas?

Augstas kvalitātes materiāli: Katra mūsu fraka ir izgatavota no augstas kvalitātes materiāliem, nodrošinot izturību un komfortu.

Dažādas krāsas un stili: Izvēlieties no dažādām krāsām un stiliem, lai atrastu perfekto fraku, kas atbilst jūsu personīgajam gaumei un stilam.

Unikāls dizains: Mūsu frakas raksturo unikāls dizains, kas piešķir jūsu tēlam izcilību un palīdz izcelties no pūļa.

Kā iegādāties mūsu frakas?

Lai iegādātos mūsu frakas, vienkārši sazinieties ar mums pa e-pastu vai zvanot, un mēs ar prieku palīdzēsim jums izvēlēties piemērotāko variantu. Jūs arī varat apmeklēt mūsu tiešsaistes veikalu, kur atradīsiet pilnu mūsu fraku klāstu. https://kontena.lt/40-sakociai


Linda

Bet vai tad nav tā, ka, jo ilgāk neēd, jo vairāk pēc tam tiek apēsts? Es gan vairāk atbalstu regularitātes ievērošanu, bieži, bet pa mazām porcijām..pašai gan vēl tas tā nesanāk...:D Paēdu darbā no rīta kādu uzkodu, tad pusdienās normālu ēdienreizi ieturu un tad vakarā vai nu vakariņas vai kāds našķis.. :D


Sapņotāja

Es vienreiz pamēģināju Stokholmas diētu. Nometu lieko svaru ātri. Tik pat ātri tas bija atpakaļ. Nesanāca.
Tad mēģināju neēst pēc sešiem vakarā. Ilgi neizturēju.
Tagad mēģinu šādu metodi: Kad paēdu pēdējo reizi, piefiksēju pulksteni un nākošā edienreize ir pēc 14stundām. Grūti reizēm izturēt, bet šobrīd jau 3 nedēļu sanāk. Ja paēdu šovakar sešos, no rīta pirmo reizi ēdu desmitos. Cerams, drīz nebūs kāda jubileja, jo tad būs grūtāk tās stundas ieturēt.


WinterDream

Neesmu mēģinājusi diagnostiku, bet diētām, ko publicē dažādi tā saucamie influenceri, neuzticos...kādam derēs, kādam nē, pat tieši negatīvs iznākums var būt i svara, i veselības ziņā.

Es ieteiktu vnk sekot līdzi kalorijām, uzturvielàm, apēstā daudzumam un regularitātei, kā arī, protams, kustība, kustība un vēlreiz kustība...man savulaik sevi disciplinēt palīdzēja Samsung Health aplikācija telefonā, kur pierakstīju apēstos produktus, kontrolēju uzņemto tauku,ogļhidrātu u. c. vielu daudzumu, skaitīju soļus dienā, reģistrēju skriešanas treniņus un svars tiešām labi mazinājās ar laiku:)

Kopā 4 komentāri