medicine.lv skaitļos

Lietotāji online451
Aktīvie uzņēmumi12806
Nozares raksti1613
Ekspertu atbildes21477
COVID-19 un ikdiena
Lai rakstītu forumā nepieciešams autorizēties: [Ienākt]

Forums


WinterDream

Man par laimi ir iespēja strādāt no mājām, žēl tos, kas šīs situācijas dēļ palikuši bez darba... Jā, diemžēl veikalos agresija ir visvairāk jūtama, arī es esmu gan pati, gan arī mani tuvinieki ir piedzīvojuši vairākkārt negācijas veikalos... Cilvēki ar aizdomās izturās viens pret otru, un kad kāds neievēro distanci, uzsāk skandālu...kaut gan tai pat laikā daudzi vispār izturas tā , it kā nezinātu par noteiktajiem ierobežojumiem... dažkārt šķiet, ka uz veikalu pēc produktiem labāk iet iespējami retāk, lai tikai neizjustu to negatīvismu , kas tur valda.


Keita

Man ļoti nepatīk, ka jābūt ieslodzītai mājās... :( Godīgi sakot, vēl līdz šim brīdim ir grūti noticēt, ka kaut kas tāds patiešām notiek.. :( Pirmo reizi piedzīvoju šādu krīzi... esmu jautājusi vecākiem cilvēkiem, vai viņu laikā kas tāds ir bijis, un visi saka, ka nekad nekas tamlīdzīgs nav noticis...arī veikalos no pensionāriem, kas skatās uz tukšajiem plauktiem, dzirdu komentārus, ka visā savas dzīves laikā kaut ko tādu redz pirmo reizi....skumīgi..


Kristīne Leja
Man ļoti nepatīk, ka jābūt ieslodzītai mājās... :( Godīgi sakot, vēl līdz šim brīdim ir grūti noticēt, ka kaut kas tāds patiešām notiek.. :( Pirmo reizi piedzīvoju šādu krīzi... esmu jautājusi vecākiem cilvēkiem, vai viņu laikā kas tāds ir bijis, un visi saka, ka nekad nekas tamlīdzīgs nav noticis...arī veikalos no pensionāriem, kas skatās uz tukšajiem plauktiem, dzirdu komentārus, ka visā savas dzīves laikā kaut ko tādu redz pirmo reizi....skumīgi..

Varu Jūs var būt nomierināt, vēl sliktāk var būt un tieši - karš un mēris. Mēra laikā, bija mēra veids, kad nomira 100% visi aplipināti. Tad jāsaka tā, ka mums vēl ir cerība un iespēja :).

Kopā 3 komentāri