medicine.lv skaitļos

Lietotāji online480
Aktīvie uzņēmumi12806
Nozares raksti1616
Ekspertu atbildes21477
Alternatīvā medicīna

Forums


Linda

Es dodu priekšroku tradicionālās medicīnas diagnostikas metodēm; ja runa iet par veselību, tad šeit eksperimentēt neriskēju..


Monika

Biju pie vienas gudras dakteres, jautāju viņas viedokli par biorezonansi. Sapratu, ka ar šo ir ļoti jāuzmanās.. Viņa izgājusi vairākas šādas pārbaudes dažādās vietās un katrā citādāki rezultāti..var jau būt, ka vismaz daļēji var ticēt šiem rezultātiem un izmantot tos, piemēram, lai pārbaudītu konkrētās veselības problēmas tradicionālā ceļā...


BabyYoda
Esmu bijusi uz biorezonansi, kur itkā šūnu līmenī pārbauda visu organismu, un nevaru neko negatīvu pateikt, lai būtu iemesls šaubīties par rezultātiem. Nezinu gan, kā veic pārējās jūsu minētās pārbaudes, bet uzskatu, ka labāk ir vienreiz pārbaudīt uzreiz visu organismu nekā staigāt mūžīgi pie dakteriem, kas sūta viens pie otra un uz izmeklējumiem. Var šādi izmeklēties pēc alternatīvām metodēm un tad, ja ir vēlme lietot zāles, aiziet pie ģimenes ārsta un palūgt , lai norīko uz atbilstošu pārbaudi, kurā apstiprinātos diagnoze, lai varētu nozīmēt ārstēšanu tradicionālā veidā.

Arī es esmu bijusi uz biorezonansi - "uzķēros" uz āķa, ieraugot reklāmu Facebook, kur pa 30 eur varēja veikt visa organisma pārbaudi. Diemžēl neatceros vairs pat šī uzņēmuma nosaukumu. Tomēr man šī bija negatīva pieredze - ierodoties pie "speciālista", pirmais, kas samulsināja, bija tas, ka ēkā nebija neviena darbinieka, tikai šī "speciāliste", pēc viņas teiktā - visi devušies atvaļinājumā. Otrais - pie sienām nebija nekādu sertifikātu. Tā kā biju nokreņkējusies par savām veselības problēmām, tobrīd tam nepiešķīru lielu nozīmi, prāts apskaidrojās tikai pēc tam... sāku meklēt informāciju par šo sievieti - izrādās, nekādas medicīniskās izglītības, tikai kaut kādi šaubīgi kursi, darbojas kā izplatītātjs biorezonanses terapijas aparatūrai un kaut kādiem dabas līdzekļiem, visam tāds biznesa piesitiens. Kādas tik "veselības problēmas" man neatklājās...atsūtīja ļoti garu diagnostikas rezultātu aprakstu krievu valodā, kur normāls cilvēks neko nevar saprast... ar to arī viss beidzās...ticības šiem rezultātiem nav. Neapšaubu,. ka ir arī normālas iestādes, kur šāda veida pārbaudēm var ticēt, bet nu atkārtoti ko tādu vairs neuzdrošinos darīt..


LadyRed

 Esmu bijusi uz biorezonansi, kur itkā šūnu līmenī pārbauda visu organismu, un nevaru neko negatīvu pateikt, lai būtu iemesls šaubīties par rezultātiem. Nezinu gan, kā veic pārējās jūsu minētās pārbaudes, bet uzskatu, ka labāk ir vienreiz pārbaudīt uzreiz visu organismu nekā staigāt mūžīgi pie dakteriem, kas sūta viens pie otra un uz izmeklējumiem. Var šādi izmeklēties pēc alternatīvām metodēm un tad, ja ir vēlme lietot zāles, aiziet pie ģimenes ārsta un palūgt , lai norīko uz atbilstošu pārbaudi, kurā apstiprinātos diagnoze, lai varētu nozīmēt ārstēšanu tradicionālā veidā. 


Zane

Esmu bijusi uz iridodiagnostiku un izmeklēšanu pēc Folla metodes. Abos gadījumos apstirpinājās visas kaites, par kurām noajutu vai zināju, tāpēc neesmu līdz šim radusi iemeslu neticēt. Drīzumā vēl arī gribu aiziet uz biorezonansi.

Kopā 5 komentāri