medicine.lv skaitļos

Lietotāji online336
Aktīvie uzņēmumi12806
Nozares raksti1616
Ekspertu atbildes21477
Kā cīnīties ar toksikozi?
Lai rakstītu forumā nepieciešams autorizēties: [Ienākt]

Forums


Monika

Apsveicu ar gaidāmo ģimenes pieaugumu! :) Es dzēru tiešām daudz ūdens, grauzu sausiņus. Izklausās jocīgi, bet man palīdzēja šķēlīte citrona - tikko kā jutu nelabumu, apēdu gabaliņu un pārgāja. Labā ziņa ir tāda, ka tas neturpinās tik ilgi - ap 10. nedēļu man jau viss bija kārtībā.


Дзинтра Сытникова

Man nebija toksikozes un man ir divi dēli. Es domāju man laimējās!


SandraT

Man bija gan meita gan dēls , bet nekādas toksikozes nebija


LadyRed

Zane, jūtu līdzi, arī es esmu mazuļa gaidībās (11. ned.) un "izbaudu" šīs sajūtas pēc pilnas programmas. Tiklīdz jūtu, ka paliek nelabi, tā uzreiz izdzeru glāzi auksta ūdens, reizēm klāt pielieku citronu, tad apguļos uz pāris minūtēm un atveru logu, lai gaiss vairāk ienāk telpā, un nelabums kaut kā pazūd.


Zane Z.
Zane, jūtu līdzi, arī es esmu mazuļa gaidībās (11. ned.) un "izbaudu" šīs sajūtas pēc pilnas programmas. Tiklīdz jūtu, ka paliek nelabi, tā uzreiz izdzeru glāzi auksta ūdens, reizēm klāt pielieku citronu, tad apguļos uz pāris minūtēm un atveru logu, lai gaiss vairāk ienāk telpā, un nelabums kaut kā pazūd.

Man arī ļoti palīdz šķēlīte citrona! Vēl taisu citrusaugļu dzērienu bez cukura. Palīdz saglabāt labu pašsajūtu!


Marta

Man palīdz citronūdens ar nelielu gabaliņu ingvera. Izlasīju par šādu metodi kaut kur internetā un tiešām darbojas, bet tas jau individuāli..


kriks32

 Man pašai šobrīd ir 13.ned un nu jau ir vieglāk! Es mēģināju visu, citronus, ingverus, sausiņus un vēl sazin ko, īsti nekas nepalīdzējā, sliktums līdz 9. ned bijs no rīta līdz vakaram! Līdz ar to ar apetīti arī bija bēdīgi! Vienīgais mans glābiņš bija, ātrāk no rīts kaut ko ieēst, no ēdieniem nekas neuzrunāja, vienīgais bija augļi, katrs rīt sākās ar augļu salātiem, vēl pie gultas visu laiku turēju ledenes, tas arī nedaudz lidzēja! Vienkārši centies pārdzīvot šīs nedēļas, dzīvo ar domu, ka tas viss ir pārejošs!  


Liene

Sveika.Es laikam esmu viena no toksikozes karalienēm. Man otrā grūtniecība un toksikoze nenormāla. Visam klāt kunģa sāpes. Tik pat traka kā pirmajā un tas jau bija 11 gadi atpakaļ.Nepalīdzēja nekas,slikta dūša no rīta līdz vakaram kamēr aizmieg. Šobrīd man ir 15.nedēļa. Tikai tagad lēnām rimstas. Diemžēl nekas nepalīdz un neviens mediķis nevar palīdzēt. Esmu izmeklējusies visu.


Zane
Sveika.Es laikam esmu viena no toksikozes karalienēm. Man otrā grūtniecība un toksikoze nenormāla. Visam klāt kunģa sāpes. Tik pat traka kā pirmajā un tas jau bija 11 gadi atpakaļ.Nepalīdzēja nekas,slikta dūša no rīta līdz vakaram kamēr aizmieg. Šobrīd man ir 15.nedēļa. Tikai tagad lēnām rimstas. Diemžēl nekas nepalīdz un neviens mediķis nevar palīdzēt. Esmu izmeklējusies visu.

Jūtu līdzi... ir tik drausmīgi, ka pat ārsti nevar palīdzēt, kas ir viņu galvenais pienākums... prieks, ka sākat justies jau labāk! Arī man nu jau nelabuma epizodes ir kļuvušas retākas. Izmēģināju viskautko, bet ne no kā nepalika labāk, tad vnk samierinājos un pieņēmu to kā pašsaprotamu. lielā mērā jāsaka paldies vīram, kas mani visu laiku atbalsta.

Lai laba veselība!

Kopā 9 komentāri