medicine.lv skaitļos

Lietotāji online43
Aktīvie uzņēmumi12806
Nozares raksti1615
Ekspertu atbildes21477
Par paštaisītiemi skaistumkopšanas produktiem

Forums


Linda

Pilnībā atbalstu dabiskus skaistumkopšanas produktus, īpaši iemīļots savulaik bija kafijas skrubis un attīrošā sejas maska no oglītes un želatīna :) Domāju, ka efekts no tiem nav sliktāks, regulāri lietojot, bet, iespējams, lēnāks...taču labums no tā ir liels - dabiska kopšana bez ķimikālijām un dabisks skaistums + EKONOMIJA :) Turklāt forša, ka viss nepieciešamais mūsu skaistumam pārsvarā atrodams mājās un ir vienkārši pagatavojams - galvenais nepārspīlēt un receptes smelties uzticamos avotos.


Keita
Pilnībā atbalstu dabiskus skaistumkopšanas produktus, īpaši iemīļots savulaik bija kafijas skrubis un attīrošā sejas maska no oglītes un želatīna :) Domāju, ka efekts no tiem nav sliktāks, regulāri lietojot, bet, iespējams, lēnāks...taču labums no tā ir liels - dabiska kopšana bez ķimikālijām un dabisks skaistums + EKONOMIJA :) Turklāt forša, ka viss nepieciešamais mūsu skaistumam pārsvarā atrodams mājās un ir vienkārši pagatavojams - galvenais nepārspīlēt un receptes smelties uzticamos avotos.

O, jā! kafijas skrubis ir arī viens no maniem mīļākajiem paštaisītajiem līdzekļiem + tā smarža arī ļoti labi relaksē!
Esmu mēģinājusi arī oglītes sejas masku - ķēpīgi, bet ""skaistums prasa upurus" :)

labprāt jau gribētos iemācīties iespējami vairāk kosmētisko līdzekļu taisīt pašas rokām, taču tam nav laika vai slinkums :( :D


Zane

 Paštaisītie manuprāt arī labi (ja ne pat labāk) dod efektu. Diezvai dabiski produkti var ko pasliktināt...viekalā nopērkamie var radīt alerģiskas reakcijas, un nekad nevar zināt, kam būs šāda reakcija un kam nebūs....Ja patīk un ir laiks darboties ar savu skaistumkopšanas līdzekļu gatavošanu, tad kāpēc gan ne..? :) 


ilze.vanadzins

Agrāk taisīju pati sejas maskas (no Drogās nopērkamajiem māliem). Tagad labāk patīk nopirkt gatavas maskas, uzsmērē - nomazgā - un esi skaists. :) Neesmu sadraudzējusies ar auduma maskām, bet toties esmu sajūsmā par aļģu maskām https://e-meistars.lv/produkti/ada/sejas-adas-kopsanas-maskas/juras-algu-maskas
Aļģu maskas gan ir ķēpīgākas, bet, manuprāt, efekts labāks.


Jevgeņija Kārkliņa

Es tikko izgāju 2 meistarklases no https://www.lieliskadavana.lv/davanas-mates-diena piedāvājuma, kas bija ar speciālo atlaidi. Teikšu tā - ļoti noderīgi tiem, kas tiešām pāriet uz lieliem apjomiem pašu lietošanā. Jo pērkot visas sastāvdaļas (daļai ar īsu derīguma termiņu), sanāk principā tieši tas pats, kas pērkot jau gatavu dabīgu kosmētiku. Es tomēr ikdienā tik daudz neizmantoju kosmētikas, tāpēc es vēl domāju, vai gatavot pašai, vai reizi pusgadā atbalstīt vietējos ražotājus :)


WinterDream
Es tikko izgāju 2 meistarklases no https://www.lieliskadavana.lv/davanas-mates-diena piedāvājuma, kas bija ar speciālo atlaidi. Teikšu tā - ļoti noderīgi tiem, kas tiešām pāriet uz lieliem apjomiem pašu lietošanā. Jo pērkot visas sastāvdaļas (daļai ar īsu derīguma termiņu), sanāk principā tieši tas pats, kas pērkot jau gatavu dabīgu kosmētiku. Es tomēr ikdienā tik daudz neizmantoju kosmētikas, tāpēc es vēl domāju, vai gatavot pašai, vai reizi pusgadā atbalstīt vietējos ražotājus :)

Paldies par ideju! Pat nebiju iedomājusies, noteikti pameklēšu šādas meistarklase, jo šādas prasmes tiešām varētu noderēt, turklāt arī riski būs mazāki pašai kaut ko "saķīmiķojot" :D :) Turklāt es diezgan daudz kosmētikas produktus lietoju, patīk izmēģināt viskautko, tāpēc var pamēģināt kādu meistarklasi apmeklēt.:)

Kopā 6 komentāri