medicine.lv skaitļos

Lietotāji online195
Aktīvie uzņēmumi12806
Nozares raksti1615
Ekspertu atbildes21477
Mati ātri taukojas
Lai rakstītu forumā nepieciešams autorizēties: [Ienākt]

Forums


Sapņotāja

Mati ātri taukojas (6)

2020. gada 21. janvārī 18:31

Kurš ir vislabākais šampūns taukainiem matiem?


Sendija

Fruttis ir vislabākais!


Emīlija

Es mainu šampūnus. Katru reizi pērku citu paredzētu tieši taukainiem matiem. Vēl skaloju matus ar citronūdeni. Uz litu silta ūdens , iespiežu pusi citrona. Neskaloju! Man palīdz noturēt labus matus 2 dienas. Bet bieži lietot nevajadzētu , reizi 2 nedēļās.


SandraT

Es lietoju Jon fireda un Tiggi. Noteikti jālieto arī kondicionieris. Nedrīkst matus pārāk bieži mazgāt. Var iepūst arī sauso šampūnu tas ļoti sausina matus.


Linda

Man arī bija šāda problēma, izmeklējos un izmēģinājos visādus līdzekļus! Varu ieteikt labu tautas metodi, kaspersonīgi man palīdzēja - saputo divus olas baltumus un iemasē galvas ādā, pagaida , kamēr pilnībā izžūst, tad matus kārtīgi izskalo un izmzagā ar darvas ziepēm.


BabyYoda

nu man jau liekas, ka nav tāda - labākā - šampūna! mēs visi esam dažādi un arī mūsu organisma īpatnības ir dažādas. vienam derēs viens šampūs, otram atkal tas tieši pretēji - pasliktinās situāciju. labākais līdzeklis katram jāmeklē individuāli. un silti iesaku - nu neuzķeraties uz skaļiem saukļiem reklāmās.


ilze.vanadzins

Man vislabāk der tieši mitrinošie šampūni. Ar LOMA mitrinošo šampūnu https://e-meistars.lv/produkti/mati/matu-kopsana/kondicionieri/1/14509/loma-moisturizing-treatment-mitrinoss-kondicionieris-355-ml ievēroju, ka mati tiesām mazāk taukojas un ir kuplāki (nav pielaizīti). Pērku www.e-meistars.lv, bet varbūt vēl kaut kur ir paradījies tirdzniecībā. Douglas vai kur citur.
Mēģināju arī CHI Royal mitrinošo šampūnu https://e-meistars.lv/produkti/mati/matu-kopsana/sampuni/1/11349/chi-royal-treatment-hydrating-shampoo-mitrinoss-sampuns-355-ml Arī bija ok, bet šis matus nogludināja gludus. Nekāda kupluma nebija.

Kopā 6 komentāri