medicine.lv skaitļos

Lietotāji online330
Aktīvie uzņēmumi12806
Nozares raksti1614
Ekspertu atbildes21477
Elektroniskās cigaretes

Forums


Jānis

Elektroniskās cigaretes (4)

2020. gada 7. februāri 16:17

Labdien! Kāds ir jūsu viedoklis par elektroniskajām cigaretēm salīdznājumā ar parastajām?


Marta

 Es kādreiz tālā pagātnē esmu smēķējusi gan to, gan to un varu teikt vienu - labāk nesalīdzināt un neizvēlēties neko no tā, un censties atmest šo niķi - jau pēc neilga laika krietni uzlabojas pašsajūta un veselība, kā arī garastāvoklis, tas ir tā vērts! un kāds naudas ietaupījums! 


Nils

Esmu daudz lasījis par šo tēmu - gan pozitīvus rakstus, gan negatīvus, gan dažādus ārzemju pētījumus, un esmu nonācis pie secinājuma, ka e-cigaretes noteikti ir mazāk kaitīgas (bet tik un tā kaitīgas) nekā parastās tabaku saturošās. Ja padomā loģiski - cigaretes satur darvu, kas ir viskaitīgākais plaušām, kas vien var būt. E-cigaretēs darvas nav, bet paliek nikotīns...pārējās sastāvdaļas, cik noprotu nekādu kaitējumu nenodara. Esot labs veids, kā atmest. Pats gan nelietoju ne to,ne to un arī nevienam neiesaku. Katra paša izvēle, bojāt vai nebojāt veselību.


BabyYoda

Elektronisās arī satur nikotīnu - atkarību izraisošu vielu, bet viss, kas izraisa atkarību, nav iedalāms "labāks vai sliktāks" - mans viedoklis ;)


Monika

Hmm, šodien FB tieši pamanīju ziņu no Bezdūmu nozares asociācijas, kas atsaucas uz Anglijā apkopotu ziņojumu par e-cigaretēm...galvenā doma, ka tiem, kas smēķē, veipi var palīdzēt ātrāk atmest cigarešu smēķēšanu, savukārt nesmēķētājiem veipus nevajadzētu lietot nemaz. Ir daudz ļoti pretrunīgu pētījumu paršo tēmu veikts..un kam lai tic...nez..

Kopā 4 komentāri