Laicīgi nevēršoties pie mediķiem pēc palīdzības, trīs vīrieši guvuši smagus apsaldējumus

Laicīgi nevēršoties pie mediķiem pēc palīdzības, trīs vīrieši guvuši ķermeņa apsaldējumus ar audu bojājumiem, informē Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) pārstāve Inga Vītola.

Veselības ziņas

Ģimenes ārsti nobažījušies par VM solītajām pārbaudēm saistībā ar "zaļā koridora" izmantošanu

Ģimenes ārsti ir nobažījušies par VM solītajām pārbaudēm saistībā ar tā sauktā "zaļā koridora" izmantošanu praksē, norāda Latvijas Ģimenes ārstu asociācijas vadītāja Sarmīte Veide.

Veselības ziņas

Mobilo sakaru operatori gatavi avārijas zvanu sistēmas ieviešanai Latvijā

Latvijas mobilo sakaru operatori sagatavojuši savus mobilo sakaru tīklus automātiskās avārijas zvanu sistēmas jeb tā saucamā eZvana ieviešanai.

Veselības ziņas

Onkoloģiskie pacienti lūgs pārskatīt veselības aprūpes budžetu

Onkoloģisko pacientu organizāciju alianse lūgs pārskatīt veselības aprūpes budžetu, lai finansējums jauniem un inovatīviem vēža ārstēšanas medikamentiem tiktu paredzēts jau šogad.

Veselības ziņas

Slimnīcu finansējums ambulatorajiem un stacionārajiem pakalpojumiem plānots par 21,7 miljoniem eiro lielāks nekā pērn

Slimnīcu finansējums ambulatorajiem pakalpojumiem šogad plānots par 13,9 miljoniem eiro lielāks nekā pērn, bet finansējums stacionārajiem pakalpojumiem varētu pieaugt par 7,8 miljoniem eiro.

Veselības ziņas

"Euroaptieku" tīkls aicina iedzīvotājus piedalīties veselības testā

Lai mudinātu iedzīvotājus dzīvot veselīgāk un rūpēties par savu veselību, aptieku tīkls "Euroaptieka" aicina iedzīvotājus piedalīties Latvijas veselības testā, informē aptieku tīkla pārstāvji.

Veselības ziņas

Aptiekas "Apotheka" izveidē Rēzeknē investē 15 000 eiro

Paplašinot aptieku tīklu "Apotheka", Rēzeknē izveidota jauna aptieka, kuras izveidē investēti 15 000 eiro, informē "Apotheka" pārvaldošā uzņēmuma SIA "A Aptiekas" pārstāvji.

Veselības ziņas

Pagājušajā gadā ugunsgrēkos gājuši bojā 95 cilvēki; noslīkuši 110 cilvēki

Aizvadītajā gadā ugunsnelaimēs bojā gājuši 95 cilvēki, kas ir pēdējo trīs gadu laikā lielākais ugunsgrēkos bojāgājušo skaits, savukārt no ūdenstilpnēm izcelti pērn 110 noslīkušie.

Veselības ziņas

Arī pērn Jelgavā dabiskais pieaugums saglabājies negatīvs

Arī pērn tāpat kā gadu iepriekš Jelgavā dabiskais pieaugums bijis negatīvs, proti, mirušo skaits pārsniedzis dzimušo skaitu.

Veselības ziņas

Brigmanis: ZZS prioritāte šogad būs darbs pie vienošanās par veselības jomas sakārtošanu

ZZS šā gada prioritāte būs darbs pie vienošanās panākšanas ar nozares pārstāvjiem par dažādiem veselības jomas sakārtošanas jautājumiem, norāda ZZS Saeimas frakcijas priekšsēdētājs.

Veselības ziņas

Daugavpilī būtiski samazinājusies dzimstība, pieaugusi mirstība

Aizvadītajā gadā Daugavpilī reģistrēti 778 jaundzimušie, kas ir zemākais rādītājs pēdējos četros gados, liecina Daugavpils Dzimtsarakstu nodaļas apkopotā statistika.

Veselības ziņas