Kurzemē zīdainis applaucējies ar verdošu ūdeni, bet Zemgalē zēns saindējies ar alkoholu

Kurzemē zīdainis applaucējies ar verdošu ūdeni, bet Zemgalē zēns saindējies ar alkoholu Rīga, 22.marts, LETA. Aizvadītajā diennaktī Kurzemes reģionā kāds zīdainis applaucējies ar verdošu ūdeni, bet Zemgales reģionā zēns saindējies ar alkoholu, aģentūrai LETA pastāstīja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) pārstāve Inga Vītola.

Veselības ziņas

Tukuma slimnīcā vēl nav jūtama darbinieku interese par atteikšanos no "normālā pagarinātā" darba laika

Tukuma slimnīcā vēl nav jūtama darbinieku interese par atteikšanos no Jelgava, 22.marts, LETA. Tukuma slimnīcas vadība vēl neizjūt darbinieku interesi par iespējamo atteikšanos no "normālā pagarinātā" darba laika, aģentūrai LETA pauda Tukuma slimnīcas direktore Dzintra Rabkeviča.

Veselības ziņas

Saeimā diskutēs par veselības aprūpes reformas finansēšanu

Saeimā diskutēs par veselības aprūpes reformas finansēšanu Rīga, 22.marts, LETA. Deputāti šodien vairāku parlamenta komisiju kopsēdē diskutēs par veselības aprūpes reformas finansēšanu.

Veselības ziņas

Atsakoties no normālā pagarinātā darba laika, Vidzemes slimnīcā būšot nepieciešami papildus 500 darbinieki (1)

Atsakoties no normālā pagarinātā darba laika, Vidzemes slimnīcā būšot nepieciešami papildus 500 darbinieki Valmiera, 21.marts, LETA. Atteikšanās no normālā pagarinātā darba laika ir labi vērtējama ideja, taču tuvākajā nākotnē to nav iespējams realizēt finanšu un darba spēka trūkuma dēļ, aģentūrai LETA pauda Vidzemes slimnīcas valdes priekšsēdētājs Uģis Muskovs.

Veselības ziņas

Latvija un Lietuva kopīgā konkursā iepirks pneimokoku infekcijas vakcīnas

Latvija un Lietuva kopīgā konkursā iepirks pneimokoku infekcijas vakcīnas Viļņa, 21.marts, LETA--BNS. Latvija un Lietuva izsludinājušas kopīgu starptautisko konkursu par pneimokoku infekcijas vakcīnu iepirkumu.

Veselības ziņas

VM: E-veselības projekta problēmas saistītas ar uzraudzības un koordinācijas jautājumiem sākotnējā posmā

VM: E-veselības projekta problēmas saistītas ar uzraudzības un koordinācijas jautājumiem sākotnējā posmā Rīga, 21.marts, LETA. E-veselības projekta problēmas ir saistītas ar uzraudzības un koordinācijas jautājumiem tā īstenošanas pirmajā posmā, secinājusi Veselības ministrija (VM), pagaidām gan nenosaucot par kļūmēm atbildīgo personu vārdus.

Veselības ziņas

Pasaules tuberkulozes dienā īpašu uzmanību veltīs HIV asociētai tuberkulozei

Pasaules tuberkulozes dienā īpašu uzmanību veltīs HIV asociētai tuberkulozei Rīga, 21.marts, LETA. Šonedēļ Latvijā dažādas organizācijas, iestādes un uzņēmumi rīkos Pasaules tuberkulozes dienai veltītas informatīvas aktivitātes, kas šogad īpašu uzmanību veltīs HIV asociētai tuberkulozei, aģentūru LETA informēja Tuberkulozes dienai veltītās diskusijas organizatore Nadīna Erdmane.

Veselības ziņas

Austrumu slimnīcas Ginekoloģijas klīnikai piešķir pusmiljonu eiro rindu mazināšanai

Austrumu slimnīcas Ginekoloģijas klīnikai piešķir pusmiljonu eiro rindu mazināšanai Rīga, 21.marts, LETA. Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas Ginekoloģijas klīnikai no valsts budžeta piešķirti papildu 513 622 eiro rindu mazināšanai, aģentūru LETA informēja slimnīcas preses sekretāre Aija Lietiņa.

Veselības ziņas

Aptauja: 94% Latvijas iedzīvotāju būtiskākais aptieku servisā ir farmaceitu attieksme un darba laiks

Aptauja: 94% Latvijas iedzīvotāju būtiskākais aptieku servisā ir farmaceitu attieksme un darba laiks Rīga, 21.marts, LETA. Gandrīz visiem jeb 94% Latvijas iedzīvotāju svarīgākās lietas aptieku klientu apkalpošanā ir laipna un pretimnākoša farmaceitu attieksme, kā arī ērts darba laiks, secināts aptieku ķēdes "Apotheka" aptaujā.

Veselības ziņas

Mediķi no jūnija varētu atteikties strādāt pagarināto normālo darba laiku; gala lēmumu pieņems aprīlī

Mediķi no jūnija varētu atteikties strādāt pagarināto normālo darba laiku; gala lēmumu pieņems aprīlī Rīga, 21.marts, LETA. Latvijas Veselības un sociālās aprūpes darbinieku arodbiedrības (LVSADA) padomes sēdē šodien nolemts aicināt arodorganizācijas un Latvijas Māsu asociāciju apsvērt iespēju atteikties strādāt pagarināto normālo darba laiku ar 1.jūniju, ja netiks paaugstināta darba samaksa un noteikta piemaksa par pagarināto normālo darba laiku.

Veselības ziņas

Krītot pa kāpnēm, vīrietis gūst mugurkaula skriemeļu bojājumus

Krītot pa kāpnēm, vīrietis gūst mugurkaula skriemeļu bojājumus Rīga, 21.marts, LETA. Vakar Vidzemes reģionā 76 gadus vecs vīrietis guvis nopietnas traumas, mājās nokrītot pa kāpnēm, aģentūrai LETA pastāstīja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) pārstāve Inga Vītola.

Veselības ziņas