Tiesa turpinās skatīt Belēviča prasību par goda un cieņas aizskārumu pret Apini

Tiesa turpinās skatīt Belēviča prasību par goda un cieņas aizskārumu pret Apini Rīga, 15.febr., LETA. Rīgas pilsētas Pārdaugavas tiesā šodien plkst.14 turpināsies debates bijušā veselības ministra Gunta Belēviča prasībā par goda un cieņas aizskārumu un 100 000 eiro mantiskās kompensācijas piedziņu no Latvijas Ārstu biedrības (LĀB) prezidenta Pētera Apiņa.

Veselības ziņas

Notiks kampaņas "Labs miegs - labai veselībai" noslēguma pasākums

Notiks kampaņas Rīga, 15.febr., LETA. Šodien notiks Latvijas Psihiatru asociācijas organizētās kampaņas "Labs miegs - labai veselībai" noslēguma pasākums, aģentūru LETA informēja organizatoru pārstāve Laima Šeniņa.

Veselības ziņas

Čakša: Svarīgi, ka e-veselības sistēma strādā

Čakša: Svarīgi, ka e-veselības sistēma strādā Rīga, 14.febr., LETA. Šobrīd svarīgākais, ka e-veselības sistēma strādā kā produkts un Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija (VARAM) sistēmas funkcionalitāti ir pieņēmusi, komentējot VARAM atzinumu sacīja veselības ministre Anda Čakša.

Veselības ziņas

Dzemdību tarifam pieaugot par 50 eiro, Dzemdību nama ārstu atalgojuma likme augs par 15 centiem

Dzemdību tarifam pieaugot par 50 eiro, Dzemdību nama ārstu atalgojuma likme augs par 15 centiem Rīga, 14.febr., LETA. Neraugoties uz dzemdību tarifa palielināšanu par 50 eiro, Rīgas Dzemdību nama ginekologu un dzemdību speciālistu stundas tarifa likme šogad pieaugs tikai par 15 centiem, aģentūrai LETA pastāstīja Dzemdību nama valdes priekšsēdētāja Dagnija Vilnīte.

Veselības ziņas

Bērnu slimnīcas onkoloģijas nodaļas pacientu ārstēšanai ziedoti 4238 eiro

Bērnu slimnīcas onkoloģijas nodaļas pacientu ārstēšanai ziedoti 4238 eiro Rīga, 14.febr., LETA. Labdarības akcijas "No sirds sirdij" laikā no 9. līdz 11.februārim Bērnu slimnīcas fondam onkoloģijas pacientu ārstēšanai ziedoti 4238 eiro, informē akcijas organizētāju pārstāve Baiba Vingre.

Veselības ziņas

Dzemdību nama ārsti prasa lielāku atalgojumu; pretējā gadījumā apsvēršot dežūru samazināšanu vai darba pamešanu

Dzemdību nama ārsti prasa lielāku atalgojumu; pretējā gadījumā apsvēršot dežūru samazināšanu vai darba pamešanu Rīga, 14.febr., LETA. Rīgas Dzemdību nama darbinieki draud samazināt dežūru skaitu, tai skaitā brīvdienās un svētku dienās, kā arī apsvērt darba attiecību pārtraukšanu, ja nekavējoties netiks risināts jautājums par viņu darba samaksu.

Veselības ziņas

Valdība ļauj VM atlikušos 22 miljonus eiro no uz budžeta deficīta rēķina iegūtās naudas novirzīt rindu mazināšanai un C hepatīta ārstēšanai

Valdība ļauj VM atlikušos 22 miljonus eiro no uz budžeta deficīta rēķina iegūtās naudas novirzīt rindu mazināšanai un C hepatīta ārstēšanai Rīga, 14.febr., LETA. Valdība otrdien atļāva Veselības ministrijai (VM) lielāko daļu jeb 22,06 miljonus eiro no uz budžeta deficīta rēķina iegūtajiem 34,3 miljoniem eiro novirzīt rindu mazināšanai uz veselības aprūpes pakalpojumiem, kā arī kompensējamo medikamentu nodrošināšanai C hepatīta pacientiem.

Veselības ziņas

"Veselības centrs 4" nākamnedēļ informēs par Baltijas Vēnu klīnikas izaugsmi un attīstību

Rīga, 14.febr., LETA. SIA "Veselības centrs 4" plāno nākamnedēļ informēt par Baltijas Vēnu klīnikas izaugsmi un attīstību, aģentūru LETA informē "Veselības centrs 4" pārstāve Ilze Apine.

Veselības ziņas

Čakša cer, ka papildu 22 miljoni eiro rindu mazināšanai ļaus agrāk atklāt slimības un samazinās slimības lapu skaitu

Čakša cer, ka papildu 22 miljoni eiro rindu mazināšanai ļaus agrāk atklāt slimības un samazinās slimības lapu skaitu Rīga, 14.febr., LETA. Veselības ministre Anda Čakša cer, ka papildu 22 miljoni eiro rindu mazināšanai uz pakalpojumiem ļaus nodrošināt agrīnāku slimību diagnostiku un ārstēšanu, kā arī samazinās slimības lapu un slimības dienu skaitu.

Veselības ziņas

SPKC turpmāk slimnīcām būs jānodrošina atbalsts ārstniecības kvalitātes un pacientu drošības jautājumos

SPKC turpmāk slimnīcām būs jānodrošina atbalsts ārstniecības kvalitātes un pacientu drošības jautājumos Rīga, 14.febr., LETA. Valdība otrdien atbalstīja Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) funkciju loka paplašināšanu, nosakot, ka centram turpmāk jānodrošina metodiskais atbalsts ārstniecības iestādēm ārstniecības kvalitātes un pacientu drošības jautājumos.

Veselības ziņas

LU angļu un krievu valodā stāstīs par homeopātiju

LU angļu un krievu valodā stāstīs par homeopātiju Rīga, 14.febr., LETA. Latvijas Universitātes (LU) Ģimenes veselības izglītības centrs un Klasiskās Homeopātijas Centrs piedāvā pieteikties Klasiskās Homeopātijas tālākizglītības kursam "Praktiskā homeopātija", aģentūra LETA uzzināja augstskolā.

Veselības ziņas