Biedrība "Papardes zieds" aicina jauniešus iesniegt komiksus un simboliku konkursā "Pasaule ap mani"

Biedrība "Papardes zieds" izsludina konkursu "Pasaule ap mani". Tajā jaunieši vecumā no 12 – 16 gadiem var iesniegt komiksus par tēmu "Pirmais randiņš Latvijā un citviet pasaulē" un jaunieši vecumā no 16 – 19 gadiem simboliku, kas raksturo Attīstības sadarbību . Darbus konkursam var iesniegt līdz 2009. gada 11.maijam.

Ārlietu ministrijas valsts sekretārs Andris Teikmanis Kijevā diskutēs par Austrumu partnerību

Ārlietu ministrijas valsts sekretārs Andris Teikmanis 27.februārī Trešā starptautiskā foruma "Eiropa-Ukraina" ietvaros Kijevā piedalīsies diskusijā par Austrumu partnerību.

LM plāno vienkāršot apbedīšanas pabalsta piešķiršanas kārtību

Lai vienkāršotu apbedīšanas pabalsta piešķiršanas un izmaksas kārtību, plānots, ka Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūrai (VSAA), pieņemot iesniegumu par apbedīšanas pabalsta piešķiršanu, turpmāk nebūs jāizgatavo miršanas apliecības (sertifikāta) kopija.

Ārlietu ministrs Māris Riekstiņš piedalīsies Baltijas valstu ārlietu ministru neformālā sanāksmē Lietuvā

27.februārī ārlietu ministrs Māris Riekstiņš piedalīsies Baltijas valstu ārlietu ministru neformālā sanāksmē Utenā, Lietuvā, kopā ar Lietuvas kolēģi Vīgaudu Ušacku un Igaunijas kolēģi Urmasu Paetu.

Birks pasniegs godarakstus

Šodien plkst. 14.00 Rīgas domes priekšsēdētājs Jānis Birks (TB/LNNK) tiksies ar vairākiem Rīgas Pašvaldības policijas darbiniekiem, lai pasniegtu godarakstus par drosmīgu rīcību, glābjot divus ugunsnelaimē nonākušus cilvēkus.

SVA Konsultatīvā padome pozitīvi vērtē SVA paveikto 2008. gadā

Vakar, 25. februārī Sabiedrības veselības aģentūrā (SVA) notika SVA Konsultatīvās padomes sēde, kuras laikā konsultatīvās padomes locekļi pozitīvi novērtēja SVA paveikto 2008. gadā. Tika uzsvērts, ka pagājušais ir bijis pirmais pilnais gads kopš vairāku aģentūru reorganizācijas un pievienošanas SVA 2007.gadā.

Šī gada janvārī un februārī saslimstība ar A hepatītu Latvijā joprojām augsta

Sabiedrības veselības aģentūras (SVA) apkopotie dati par A hepatīta izplatību Latvijā liecina, ka šī gada janvārī – februārī saslimstība ar A hepatītu joprojām ir augstā līmenī. Kopumā katru nedēļu tiek reģistrēti 60 līdz 120 A hepatīta saslimšanas gadījumi, vidēji 80 gadījumi nedēļas laikā.

Izglītības, jaunatnes un sporta departaments piedalās izstādē "Skola 2009"

Rīgas domes Izglītības, jaunatnes un sporta departaments no 26. februāra līdz 1. martam piedalīsies ikgadējā SIA "BT 1" organizētajā izstādē "Skola 2009".

Ārlietu ministrs izsaka līdzjūtību Turcijas tautai saistībā ar traģisko lidmašīnas avāriju

Ārlietu ministrs Māris Riekstiņš nosūtījis vēstuli Turcijas ārlietu ministram Ali Babadžanam (Ali Babacan), izsakot līdzjūtību Turcijas tautai saistībā ar 25.februārī notikušo lidmašīnas avāriju Amsterdamā, kurā dzīvību zaudēja vairāki cilvēki un daudzi tika ievainoti.

Noraida priekšlikumu par Rīgas kultūras aģentūras reorganizāciju

Vakar Rīgas domes Kultūras, mākslas un reliģijas lietu komiteja noraidīja lēmuma projektu, kas paredz Rīgas kultūras aģentūras reorganizāciju. Izskatāmais jautājums izraisīja spraigas diskusijas.