Uz Rātsnama terases tiks atklāts Viļņas Baltais eņģelis

Piektdien, 17. oktobrī plkst. 13.00 Rīgas domes priekšsēdētājs Jānis Birks un Lietuvas vēstnieks Antans Vinkus atklās Viļņas Baltā eņģeļa skulptūru, kura tiks novietota uz Rātsnama 3. stāva terases.

"Skrien par Latviju" visi starta laiki ir aizņemti

Cilvēku atsaucība piedalīties Ginesa rekorda skrējienā "Skrien! par Latviju" ir milzīga. Vienu dienu ātrāk nācās slēgt dalībnieku reģistrāciju, jo visi skrējiena laiki ir aizņemti jau tagad. 18. un 19. oktobrī Daugavas stadionā 100 m stafeti skries 2 880 Latvijas fani.

Darbu sāk izstāde "Māja. Dzīvoklis 2008"

Lai varētu iepazīties ar jaunākajiem un izdevīgākajiem piedāvājumiem būvniecības, remonta un mājokļa labiekārtošanas jomā, no 16. oktobrī sāksies un līdz 19. oktobrim Ķīpsalā turpināsies izstāde "Māja. Dzīvoklis 2008". Izstādes oficiālā atklāšana notiks 16. oktobrī plkst. 12.00.

"Skrien par Latviju" varēs vērot arī neklātienē

18. un 19. oktobrī Ginesa rekorda skrējienam "Skrien! par Latviju" varēs sekot līdzi visu 24 stundu garumā arī klausoties Radio SWH un skatoties SWH Televīzijas tiešraidi radio mājas lapā www.radioswh.lv.

Premium Medical sadarbībā ar BTA izveido jaunu, augstākā līmeņa veselības apdrošināšanas polisi

Veselības klīnika Premium Medical uzsāk sadarbību ar apdrošināšanas kompāniju BTA, izveidojot īpašu augstākā līmeņa veselības apdrošināšanas polisi juridiskām personām, kurā iekļauti visi veselības klīnikas sniegtie pamata pakalpojumi.

Pīka pauž neizpratni par privātas klīnikas lobēšanu

Pilsētas attīstības komitejas priekšsēdētāja, Rīgas domes Pretkorupcijas komisijas locekle Sarmīte Pīka (TP) ir neizpratnē par Satiksmes departamenta rīcību, Šmerļa ielas rekonstrukcijas gaitā pārceļot autobusu pieturvietu no Latvijas Valsts kinofotodokumentu arhīva uz "Renemaņa privātklīniku – Šmerļa slimnīcu".

"Colgate" Mutes veselības mēneša noslēgums

Saskaņā ar jaunākajiem pētījumiem pieaugušo un gados vecāko Latvijas iedzīvotāju mutes veselības stāvoklis raisa bažas. Tas nopietni ietekmē arī vispārējo cilvēka veselības stāvokli, it īpaši sirds veselību.

Pasaules rekorda "garākās deja" uzstādītājus cienās ar šokolādi un siltu tēju

Vairāki Latvijas uzņēmēji nolēmuši atbalstīt Latvijas dejotājus, kuri šī gada 25. oktobrī plkst. 12:00 Rīgas centrā mēģinās uzstādīt jaunu pasaules rekordu kategorijā "garākā deja", cienājot dejotājus ar šokolādi un siltu tēju.

Ministru sanāksmē Marseļā meklēs risinājumus nabadzības mazināšanai

Labklājības ministre Iveta Purne(ZZS) šodien, 15. oktobrī dodas uz Marseļu (Francija), lai 16. oktobrī piedalītos ministru sanāksmē par nabadzību un sociālo atstumtību.

Būvdarbus Rīgas 2.vidusskolā sola pabeigt 2009.gada vasarā

Šodien Rīgas domes Pilsētas īpašuma un privatizācijas komitejas priekšsēdētājs Andris Ameriks un Rīgas domes Izglītības, jaunatnes lietu un sporta komitejas priekšsēdētājs Juris Zaķis apmeklēja Rīgas 2.vidusskolas ēku Kr.Valdemāra ielā 1, kur pēc Rīgas domes Īpašuma departamenta pasūtījuma kopš 2007.gada novembra tiek veikti vērienīgi izglītības objekta rekonstrukcijas un restaurācijas darbi. Objekta kapitālajam remontam Rīgas dome no pašvaldības budžeta piešķīrusi Ls 9 565 902.