Apsaimniekotājs vairākas nedēļas liedz epidemiologiem pieeju mājai, kuras iedzīvotājs saslimis ar leģionāru slimību

Ēkas Rīgā, Vesetas ielā 8, apsaimniekotājs teju trīs nedēļas liedzis epidemiologiem pieeju ēkai, kuras iedzīvotājs smagā stāvoklī nonācis slimnīcā ar leģionāru slimību, vēsta Latvijas Televīzijas "Dienas ziņas".

Veselības ziņas

Tiesībsargs: Par eitanāziju var runāt tikai tad, kad paliatīvās aprūpes jomā būs izdarīts viss iespējamais

Par eitanāziju var runāt tikai tad, ka paliatīvās aprūpes jomā valstī būs izdarīts viss iespējamais, pārliecināts tiesībsargs Juris Jansons.

Veselības ziņas

Ar skaidrojošu kampaņu aicinās iedzīvotājus nepārmaksāt par zālēm

Nevalstiskā organizācija "Veselības projekti Latvijai" sadarbībā ar Zāļu valsts aģentūru (ZVA) martā sākusi kampaņu "Kā nepārmaksāt par zālēm?", informē "Veselības projekti Latvijai" valdes priekšsēdētāja Vita Dumpe.

Veselības ziņas

Koalīcijas politiķi atturīgi komentāros par iniciatīvu legalizēt eitanāziju

Valdošās koalīcijas politiķi pagaidām atturīgi komentāros par parakstu vākšana, lai legalizētu eitanāziju, uzsverot, ka šis ierosinājums būs rūpīgi jāvērtē.

Veselības ziņas

Februāri Asinsdonoru centrs spējis nodrošināt 99,6% slimnīcu pieprasīto asins devu

Februāri Valsts asinsdonoru centrs (VADC) spējis nodrošināt 99,6% slimnīcu pieprasīto asins devu, liecina centra apkopotā informācija.

Veselības ziņas

Rīgā varēs saņemt bezmaksas konsultācijas par tuberkulozi

Rīgā varēs saņemt bezmaksas konsultācijas par tuberkulozi Rīga, 20.marts, LETA. Informatīvās akcijas laikā no šodienas līdz 28.martam Rīgā būs iespējams saņemt bezmaksas speciālista konsultācijas par tuberkulozi, plaušu slimību veselību un profilaksi, kā arī nepieciešamību veikt krēpu testu, aģentūru LETA informēja Rīgas domē.

Veselības ziņas

Atklās akciju rehabilitācijas bērniem ar kustību traucējumiem nodrošināšanai

Atklās akciju rehabilitācijas bērniem ar kustību traucējumiem nodrošināšanai Rīga, 20.marts, LETA. Šodien plkst.11 bērnu rehabilitācijas centrā "Poga", Indrānu ielā 13, atklās labdarības akciju, kuras laikā visā Latvijā tiks vākti līdzekļi, lai nodrošinātu nepieciešamo rehabilitāciju bērniem ar kustību traucējumiem centrā "Poga", aģentūru LETA informēja labdarības fonda "Ziedot.lv" vadītāja Rūta Dimanta.

Veselības ziņas

VM: Latvijā ir ievērojami zemāks finansējums jaunu zāļu kompensācijai nekā Lietuvā un Igaunijā

VM: Latvijā ir ievērojami zemāks finansējums jaunu zāļu kompensācijai nekā Lietuvā un Igaunijā Rīga, 19.marts, LETA. Latvijā salīdzinājumā ar Igauniju un Lietuvu ir ievērojami zemāks valsts budžeta finansējums veselības aprūpei, tostarp zāļu kompensācijai, aģentūrai LETA pauda Veselības ministrijas (VM) pārstāve Agnese Zarāne.

Veselības ziņas

NVD noraida ģimenes ārstu pārmetumus par e-veselības līgumu nosacījumiem un sistēmas tehnisko gatavību

NVD noraida ģimenes ārstu pārmetumus par e-veselības līgumu nosacījumiem un sistēmas tehnisko gatavību Rīga, 17.marts, LETA. Nacionālais veselības dienests (NVD) noraida ģimenes ārstu pārmetumus par e-veselības sistēmas izmantošanas līguma nosacījumiem un sistēmas tehnisko gatavību un skaidro, ka darbs pie sistēmas uzlabošanas notiek nepārtraukti.

Veselības ziņas

95% Latvijas mājsaimniecību radona koncentrācijas līmenis nepārsniedz pieļaujamo

95% Latvijas mājsaimniecību radona koncentrācijas līmenis nepārsniedz pieļaujamo Rīga, 17.marts, LETA. Latvijā radona līmenis mājsaimniecībās ir zems - tikai 5% mājsaimniecību šīs vielas koncentrācija pārsniedz pieļaujamo daudzumu, šodien preses konferencē par radona novērtējumu Latvijā 2016./2017.gadā informēja Valsts vides dienesta (VVD) pārstāvji.

Veselības ziņas

Bauskas novadam ar stipendiju minimālās algas apmērā piesaistīts medicīnisko personālu

Bauskas novadam ar stipendiju minimālās algas apmērā piesaistīts medicīnisko personālu Jelgava, 17.marts, LETA. Lai piesaistītu veselības aprūpes speciālistus, Bauskas novada pašvaldība rezidentūras studentiem plāno ik mēnesi piešķirt stipendiju minimālās algas apmērā, šonedēļ lēmuši novada domes Sociālo un veselības lietu komitejas deputāti.

Veselības ziņas