Izkāpjot no vannas, sieviete pieskaras elektrības vadam un gūst strāvas triecienu

Izkāpjot no vannas, sieviete pieskaras elektrības vadam un gūst strāvas triecienu Rīga, 13.febr., LETA. Vakar mediķu palīdzība bija nepieciešama kādai 64 gadus vecai sievietei Rīgas reģionā, kura guvusi strāvas triecienu, aģentūru LETA informēja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta pārstāve Inga Vītola.

Veselības ziņas

Lielākā daļa šajā sezonā no gripas mirušajiem cilvēkiem pret šo slimību nebija vakcinējušies

Lielākā daļa šajā sezonā no gripas mirušajiem cilvēkiem pret šo slimību nebija vakcinējušies, aģentūrai LETA pastāstīja Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) pārstāve Edīte Tettere.

Veselības ziņas

Aptauja: Gandrīz puse Latvijas iedzīvotāju jūtas laimīgi

Gandrīz puse Latvijas iedzīvotāju jūtas laimīgi, liecina pētījumu aģentūras SKDS veiktās aptaujas dati.

Veselības ziņas

Pērn mediķi nepamatoti uzrādījuši pakalpojumus 347 461 eiro apmērā

Pērn ārstniecības iestādēs, kuras sniedz valsts budžeta apmaksātus veselības aprūpes pakalpojumus, konstatēti nepamatoti uzskaitīti pakalpojumi un kompensējamo zāļu uzrādīšana 347 461 eiro apmērā.

Veselības ziņas

Tirgotāji: Pēdējā gada laikā Latvijā aug pieprasījums pēc vegānu un veģetāriešu pārtikas produktiem

Pēdējā gada laikā pārtikas produktu segmentā novērota tendence, ka aug pieprasījums pēc vegānu un veģetāriešu produktiem.

Veselības ziņas

Apdrošinātājs: Biežākie negadījumi virtuvē - apdegumi un grieztas brūces

No visiem atlīdzību pieteikumiem, ko pērn saņēmis apdrošinātājs "Balta" saistībā ar negadījumiem virtuvē, lielākoties ir saistīti ar apdegumiem un grieztām brūcēm.

Veselības ziņas

VM neredz vajadzību trīs lielākajās slimnīcās veidot profesionālās padomes

Veselības ministrija (VM) neredz vajadzību trīs lielākajās slimnīcās veidot profesionālās padomes, aģentūrai LETA pastāstīja VM pārstāvis Oskars Šneiders.

Veselības ziņas

Pasniegta "Gada balva medicīnā 2016"

Piektdien, 10. februārī, svinīgā ceremonijā kultūras pilī „Ziemeļblāzma” Latvijas Ārstu biedrība pasniedza „Gada balvu medicīnā 2016”.

Veselības ziņas

Vakar traumas guvuši vairāki ziemas prieku baudītāji

Vakar traumas guvuši vairāki ziemas prieku baudītāji Rīga, 13.febr., LETA. Vakar mediķu palīdzība bija nepieciešama vairākiem ziemas prieku baudītājiem, aģentūru LETA informēja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta pārstāve Inga Vītola.

Veselības ziņas

Keris veselības aprūpes finansēšanai iesaka izmantot līdzekļus no solidaritātes nodokļa vai pensiju otrā līmeņa

Keris veselības aprūpes finansēšanai iesaka izmantot līdzekļus no solidaritātes nodokļa vai pensiju otrā līmeņa Rīga, 13.febr., LETA. Veselības aprūpei nepieciešamo papildu finansējumu varētu ņemt no līdzekļiem, kas iekasēti solidaritātes nodoklī, kā arī no pensiju otrā līmeņa, šorīt intervijā Latvijas Televīzijas raidījumam "Rīta Panorāma" sacīja Latvijas Veselības un sociālās aprūpes darbinieku arodbiedrības (LVSADA) vadītājs Valdis Keris.

Veselības ziņas

Latvijā aizliedz vēl vienu bīstamu psihoaktīvu vielu

Latvijā aizliedz vēl vienu bīstamu psihoaktīvu vielu Rīga, 10.febr., LETA. Slimību profilakses un kontroles centrs (SPKC) noteiks pagaidu aizliegumu vēl vienai jaunai un bīstamai psihoaktīvai vielai "Cumyl-Pegaclone" un tās saturošiem izstrādājumiem, aģentūru LETA informēja centrā.

Veselības ziņas