Deputāti nākamnedēļ iztaujās VDEĀVK vadītāju par izmaiņām invaliditātes ekspertīzē

Deputāti nākamnedēļ iztaujās VDEĀVK vadītāju par izmaiņām invaliditātes ekspertīzē Rīga, 26.maijs, LETA. Saeimas Sociālo un darba lietu komisijas deputāti nākamnedēļ, 30.maijā, uz komisijas sēdi aicinājuši Veselības un darbspēju ekspertīzes ārstu valsts komisijas (VDEĀVK) vadītāju Juri Gaiķi, lai runātu par iestādes sniegto pakalpojumu kvalitāti un turpmākās attīstības perspektīvām, aģentūru LETA informēja parlamenta Preses dienestā.

Veselības ziņas

Starptautiskā konferencē runās par vardarbības novēršanu pret bērniem

Starptautiskā konferencē runās par vardarbības novēršanu pret bērniem Rīga, 26.maijs, LETA. Nākamnedēļ, 31.maijā, ministri, citas amatpersonas un eksperti pulcēsies starptautiskā konferencē "Novērst vardarbību pret bērniem - kā īstenot labu un koordinētu sadarbību?".

Veselības ziņas

Olaines veselības centra kapitāldaļas par 650 000 eiro iegādāsies AS "Olainfarm"

Olaines veselības centra kapitāldaļas par 650 000 eiro iegādāsies AS Jelgava, 26.maijs, LETA. Pašvaldības kapitālsabiedrības SIA "Olaines veselības centrs" kapitāldaļas iegādāsies farmācijas uzņēmums AS "Olainfarm", kas par kapitāldaļām nosolījis 650 000 eiro, aģentūru LETA informēja Olaines novada domes priekšsēdētājs Andris Bergs (LSDSP).

Veselības ziņas

Zāļu vairumtirgotājs "Tamro Baltics" Latvijā atklāj jaunu biroja un loģistikas centru

Zāļu vairumtirgotājs Rīga, 26.maijs, LETA. Attīstot uzņēmuma darbību Latvijā un Baltijā, zāļu vairumtirdzniecības uzņēmums "Tamro Baltics" atklājis jaunu biroja un noliktavas kompleksu, informēja uzņēmuma pārstāvji.

Veselības ziņas

Saeimai līdz jūlijam pieņemot lēmumu par pakāpenisku atteikšanos no pagarinātā normālā darba laika, mediķi protesta akciju varētu pārtraukt

Saeimai līdz jūlijam pieņemot lēmumu par pakāpenisku atteikšanos no pagarinātā normālā darba laika, mediķi protesta akciju varētu pārtraukt Rīga, 26.maijs, LETA. Ja līdz 1.jūlijam Saeima pieņems un Valsts prezidents Raimonds Vējonis izsludinās grozījumus Ārstniecības likumā, kas paredz pakāpenisku atteikšanos no pagarinātā normālā darba laika, mediķi varētu atteikties no protesta akcijas rīkošanas.

Veselības ziņas

NVD sadarbosies ar Sarkanā Krusta medicīnas koledžu audzēkņu izglītošanā e-veselības jautājumos

NVD sadarbosies ar Sarkanā Krusta medicīnas koledžu audzēkņu izglītošanā e-veselības jautājumos Rīga, 26.maijs, LETA. Nacionālais veselības dienests (NVD) sācis sadarbību ar Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) Sarkanā Krusta medicīnas koledžu, lai nodrošinātu regulāru gan topošo, gan jau strādājošo ārstu palīgu un neatliekamās medicīnas ārstu palīgu izglītošanu e-veselības sistēmas pakalpojumu izmantošanā.

Veselības ziņas

Arī lauku ģimenes ārsti atbalstīs brīdinājuma akciju par atteikšanos strādāt pagarināto normālo darba laiku

Arī lauku ģimenes ārsti atbalstīs brīdinājuma akciju par atteikšanos strādāt pagarināto normālo darba laiku Rīga, 26.maijs, LETA. Latvijas Lauku ģimenes ārstu asociācijas valde nolēmusi atbalstīt Latvijas Veselības un sociālās aprūpes darbinieku arodbiedrības (LVSADA) brīdinājuma akciju, kurā darbinieki aicināti atteikties strādāt pagarināto normālo darba laiku no 1.jūlija, aģentūru LETA informēja asociācijas vadītāja Līga Kozlovska.

Veselības ziņas

LVSADA neatbalsta valsts veselības apdrošināšanu fiksēta maksājuma veidā, bet aicina iezīmēt daļu no darbaspēka nodokļa

LVSADA neatbalsta valsts veselības apdrošināšanu fiksēta maksājuma veidā, bet aicina iezīmēt daļu no darbaspēka nodokļa Rīga, 26.maijs, LETA. Latvijas Veselības un sociālās aprūpes darbinieku arodbiedrība (LVSADA) neatbalstītu valsts veselības apdrošināšanas ieviešanu fiksēta maksājuma veidā, uzskatot, ka labāk veselības aprūpei iezīmēt daļu no darbaspēka nodokļa.

Veselības ziņas

Vizītē Latvijā ieradīsies PVO Neinfekciju slimību profilakses un kontroles Eiropas biroja vadītājs

Vizītē Latvijā ieradīsies PVO Neinfekciju slimību profilakses un kontroles Eiropas biroja vadītājs Rīga, 26.maijs, LETA. Nākamnedēļ, no 29.maija līdz 31.maijam, vizītē Latvijā ieradīsies Pasaules Veselības organizācijas (PVO) Neinfekciju slimību profilakses un kontroles Eiropas biroja vadītājs Žoao Breda, aģentūru LETA informēja Veselības ministrijas (VM) pārstāvis Oskars Šneiders.

Veselības ziņas

Līgumi par e-veselību noslēgti ar 17,5% no ģimenes ārstu praksēm

Līgumi par e-veselību noslēgti ar 17,5% no ģimenes ārstu praksēm Rīga, 26.maijs, LETA. Līgumi par Vienotās veselības nozares elektroniskās informācijas sistēmas jeb e-veselības lietošanu noslēgti ar 17,5% jeb 238 ģimenes ārstu praksēm, liecina Nacionālā veselības dienesta (NVD) interaktīvā karte par e-veselības lietotāju skaitu.

Veselības ziņas