Testa rezultāti: Karameles "Silvasept"

Janvāra mēnesī veselības portāls medicine.lv, sadarbībā ar uzņēmumu AS "Biolat", saviem lasītājiem piedāvāja testēt karameles “Silvasept”.

Produktu testi

Izaicinājums tavai vēdera presei!

Ķermeņa balsts uz apakšdelmiem ir ļoti labs vingrinājums, kas aktivizē un stiprina vairākas muskuļu grupas vienlaicīgi. Balsts veiksmīgi liek strādāt vēderpresei un visai ķermeņa korsetei, kā arī nodarbina kājas gluteālos (lielos gūžas) muskuļus un, protams, darbā iesaista arī roku un plecu muskulatūru. Nostiprini savu ķermeni, veltot vien dažas sekundes dienā šim vingrojumam!

Blogi

Koku enerģija: Atmodini sevi dabā!

Šogad pavasara dvesmas jūtamas jau februārī - vēl pavisam nedaudz, un tas mūs priecēs ar pilnvērtīgu dabas atmodu. Pavasaris ir īstais laiks, lai iedēstītu sēklu zemīte, apčubinātu pārziemojušos stādus un vairotu apkārtējo skaistumu.

Blogi

Brien dabā kopā ar „Riga Rangeres”!

Kā noderīgi pavadīt brīvdienas? Man ir lielisks piedāvājums visiem sportiski aktīvajiem dabas mīļiem! Piedzīvojumu klubs Riga Rangares katru sestdienu organizē pārgājienus, izvēloties saistošas distances Pierīgā vai ārpus tās. Seko līdzi un piesakies! Jau šajā sestdienā tiek organizēts pārgājiens uz Ulubeli ar cēlu mērķi – apciemot turienes dzīvnieciņus.

Blogi

Kokteilis sportiski aktīvajiem!

Pēc intensīvas fiziskās slodzes organismam nepieciešama atjaunošanās, kas aizņem vairākas stundas vai pat dienas. Ar pareiza uztura pamatprincipiem ir iespējams krasi samazināt atjaunošanās periodu un samazināt nogurumu. Ogļhidrātiem bagāts dzēriens uzreiz pēc fiziskās slodzes būs tieši laikā! Ne vienmēr atjaunošanās kokteiļus nepieciešamas pirkt veikalos, tos vari pagatavot arī pats!

Blogi

Pieci ieteikumi, kā sagatavoties pusmaratonam

Kad ziema beigusies, ir laiks jauniem plāniem, piemēram, sagaidīt pavasari skrienot. Izaicini sevi un piesakies Nordea Rīgas pusmaratonam!

Blogi

Skrien arī ziemā!

Kad termometra stabiņš krītas zem nulles un sals kniebj degunā, tas nebūt nav rādītājs, ka savi ikdienas skriešanas treniņi jāturpina uz skrejceliņa, bet gan tieši pretēji, jāvelk termoveļa un jāķer sniega pārslas, skrienot laukā! Bet pirms tam, svarīgi ir atcerēties par ilgāku iesildīšanos un stiepšanas vingrinājumiem, jo aukstā laikā muskuļiem nepieciešams ilgāks laiks, lai iesiltu.

Blogi

Karameles "Silvasept"

AS “Biolat” piedāvā karameles “Silvasept”, kas bagātinātas ar β-sitosterolu, karotinoīdiem u.c. bioloģiski aktīvām egles skuju ekstraktvielām, kas ir ērti lietojamas Jūsu uztura bagātināšanai. Karameles "Silvasept" ir produkts ar Latvijas priežu skuju ekstraktvielām un dos meža spēku Jūsu veselībai.

Produktu testi

Testa rezultāti: Veselības dzēriens "HO-FI"!

Oktobra mēnesī veselības portāls medicine.lv, sadarbībā ar uzņēmumu AS "Biolat", saviem lasītājiem piedāvāja testēt veselības dzērienu "HO-FI".

Produktu testi

WELEDA matu šampūns un kondicionieris: testa rezultāti!

Oktobra mēnesī portāls medicine.lv, sadarbībā ar uzņēmumu Bernadeta SIA, saviem lasītājiem piedāvāja testēt vienu no WELEDAS produktiem – matu šampūnu un kondicionieri sausiem un bojātiem matiem.

Produktu testi

Veselības dzēriens "HO-FI"

Hlorofila un asins hemoglobīna hēma apbrīnojamā struktūras līdzība un pētījumi ir ļāvuši ārstiem ieteikt hlorofilīna lietošanu asins sastāva uzlabošanai anēmijas gadījumos, asins šūnu membrānu nostiprināšanai, dzelzs un kalcija metabolisma procesu stabilizācijai.

Produktu testi