Testa rezultāti - CLICARE®!

Augusta mēnesī portāls medicine.lv sadarbībā ar SIA "Primea" piedāvāja lasītājiem izmēģināt trīs inovatīvus CLICARE® produktus.

Produktu testi

SWISS PERFECTION.

Labākais, ko dod daba, Jūsu ādas jaunībai

Swiss Perfection produkcijas gammu izstrādāja pieredzējušu zinātnieku grupa Šveicē, un to ražo kompānija Prestige Products of Switzerland Inc., kura savu darbību balsta uz zinātnes un tehnikas pēdējiem sasniegumiem. Sevišķi augstas kvalitātes, bioloģiski tīras produkcijas ražošanu nodrošina stingra ražošanas sanitāro normu ievērošana. Visa produkcija atbilst GMP standartiem.

Produktu testi

Testa rezultāti: Ķermeņa sviests "Skuju Zelts" - silbiols (2)

Jūlijā portāls medicine.lv sadarbībā ar AS "Biolat" piedāvāja lasītājiem izmēģināt SILBIOLS ķermeņa sviestus. “Silbiols” ir egļu vai priežu ekstraktvielu kopums, kas satur daudzas vērtīgas bioloģiski aktīvas vielas – karotinoīdus, sterolus, epimanoolu (egle) vai izoabienolu (priede) u.c.

Viedokļi

Ārsti un emocijas (2)

Mēs visi esam cilvēki, un emocijas ir viscilvēciskākais, kas vien var būt, bet... vai mēs drīkstam šīm emocijām ļauties vienmēr un visur?

Blogi

TESTS: Ķermeņa sviests "Skuju Zelts" - silbiols (2)

Jūlijā portāls medicine.lv sadarbībā ar AS "Biolat" piedāvā lasītājiem izmēģināt SILBIOLS ķermeņa sviestus. “Silbiols” ir egļu vai priežu ekstraktvielu kopums, kas satur daudzas vērtīgas bioloģiski aktīvas vielas – karotinoīdus, sterolus, epimanoolu (egle) vai izoabienolu (priede) u.c.

Produktu testi

SOLE - 100% dabīgā odu atbaidīšanas līdzekļa testa rezultāti

Jūnijā portāls medicine.lv sadarbībā ar SIA "Beaty Technologies" piedāvāja lasītājiem izmēģināt SOLE dabīgo līdzekli pret odiem. Šis aizsarglīdzeklis pret odiem ir dabas vielu kompozīcija, kas satur dabiskās ēteriskās eļļas.

Produktu testi

Probio’Stick - uztura bagātinātāja testa rezultāti

Jūnija mēnesī portāls medicine.lv sadarbībā ar "G.Miezis Arsts" SIA, saviem lasītājiem piedāvā testēt Probio’Stick® - uztura bagātinātājs ar saldinātāju un plūmju garšu - zarnu traktam labvēlīgo baktēriju avots.

Produktu testi

Spēku pārvērtēšana

Klausoties ziņas par neatliekamās palīdzības izsaukumiem Jāņos, un par to, kādas tad traumas cilvēki guvuši, atliek tik nogrozīt galvu un nodomāt – cilvēks ar galvu nedomā un ļoti bieži pārvērtē savu spēkus un sava organisma spējas.

Blogi

Līgo un alus. Vai vajag?

Līgo un alus. Vai vajag?Uz Jāņu galda obligāti jābūt sieram un alum. Kā siera ēdājam, protams, man sieri ļoti garšo un par to priecājos, īpaši, ja svētki pamudina saimnieces pašas izmēģināt siera siešanu, bet tas alus...

Blogi

Kukaiņi uzbrūk!

Lai cik ļoti dažreiz gribētos priecāties par vasaru, dažbrīt to patiešām traucē izdarīt kukaiņi. Odi. Dunduri. Knišļi. Mušas vēl tā, tās uz rudeni kritīs uz nerviem, bet šī brīža lielākais posts – odi.

Blogi

Tests: Probio’Stick - uztura bagātinātājs, zarnu traktam labvēlīgo baktēriju avots

Jūnija mēnesī portāls medicine.lv sadarbībā ar "G.Miezis Arsts" SIA, saviem lasītājiem piedāvā testēt Probio’Stick® - uztura bagātinātājs ar saldinātāju un plūmju garšu - zarnu traktam labvēlīgo baktēriju avots.

Produktu testi