Testa rezultāti: Uztura bagātinātājs bez ķīmiskām piedevām

Maija mēnesī veselības portāls medicine.lv sadarbībā ar UAB "Biofarmacija" saviem lasītājiem piedāvāja testēt "bioMAGNIJS 300mg+bioKĀLIJS 270mg pulv.".

Produktu testi

Testa rezultāti: Dr.Leopolds pirmās palīdzības aerosols COMSI

Maija mēnesī veselības portāls medicine.lv sadarbībā ar Dr. Leopoldu, saviem lasītājiem piedāvāja testēt Comsi aerosolu.

Produktu testi

Dr.Leopolds pirmās palīdzības aerosols COMSI - glābiņs dažādās dzīves situācijās!

Gatavojot ēst apdedzinājies? Aktīvas atpūtas rezultātā ieguvi asiņainu celi? Pārsauļojies vai tevi pārsteidza insektu kodumi? Lieto Comsi aerosolu un aizmirsti par niezi un sāpēm!

Produktu testi

Vingrojumi enerģijas pilnai dienai un labam garastāvoklim

Sūksties par liekajiem mīkstumiem augšdelma apvidū? Lūk, vienkāršs risinājums ikvienam, kas vēlas iegūt muskuļus. Izmantojot mājās atrodamu ērtu krēslu, gultu vai mazo skapīti, uztrenēsiet augšdelma aizmugurējo daļu jeb tricepsu - liekie mīkstumi veiksmīgi pārvērtīsies stingrā muskuļu tonusā.

Blogi

Nūjošana - sports, kas uzlabo veselību

Vienmēr esmu apgalvojusi, ka nūjošana ir lielisks un patīkams sporta veids, izbaudot apkārtējo vidi nesteidzīgi. Nūjošana ir ļoti laba alternatīva tiem, kam skriešana neiet pie sirds, kā arī tiem, kas vēlas samazināt ķermeņa svaru.

Blogi

Testa rezultāti: Karameles "Silvasept"

Janvāra mēnesī veselības portāls medicine.lv, sadarbībā ar uzņēmumu AS "Biolat", saviem lasītājiem piedāvāja testēt karameles “Silvasept”.

Produktu testi

Izaicinājums tavai vēdera presei!

Ķermeņa balsts uz apakšdelmiem ir ļoti labs vingrinājums, kas aktivizē un stiprina vairākas muskuļu grupas vienlaicīgi. Balsts veiksmīgi liek strādāt vēderpresei un visai ķermeņa korsetei, kā arī nodarbina kājas gluteālos (lielos gūžas) muskuļus un, protams, darbā iesaista arī roku un plecu muskulatūru. Nostiprini savu ķermeni, veltot vien dažas sekundes dienā šim vingrojumam!

Blogi

Koku enerģija: Atmodini sevi dabā!

Šogad pavasara dvesmas jūtamas jau februārī - vēl pavisam nedaudz, un tas mūs priecēs ar pilnvērtīgu dabas atmodu. Pavasaris ir īstais laiks, lai iedēstītu sēklu zemīte, apčubinātu pārziemojušos stādus un vairotu apkārtējo skaistumu.

Blogi

Brien dabā kopā ar „Riga Rangeres”!

Kā noderīgi pavadīt brīvdienas? Man ir lielisks piedāvājums visiem sportiski aktīvajiem dabas mīļiem! Piedzīvojumu klubs Riga Rangares katru sestdienu organizē pārgājienus, izvēloties saistošas distances Pierīgā vai ārpus tās. Seko līdzi un piesakies! Jau šajā sestdienā tiek organizēts pārgājiens uz Ulubeli ar cēlu mērķi – apciemot turienes dzīvnieciņus.

Blogi

Kokteilis sportiski aktīvajiem!

Pēc intensīvas fiziskās slodzes organismam nepieciešama atjaunošanās, kas aizņem vairākas stundas vai pat dienas. Ar pareiza uztura pamatprincipiem ir iespējams krasi samazināt atjaunošanās periodu un samazināt nogurumu. Ogļhidrātiem bagāts dzēriens uzreiz pēc fiziskās slodzes būs tieši laikā! Ne vienmēr atjaunošanās kokteiļus nepieciešamas pirkt veikalos, tos vari pagatavot arī pats!

Blogi

Pieci ieteikumi, kā sagatavoties pusmaratonam

Kad ziema beigusies, ir laiks jauniem plāniem, piemēram, sagaidīt pavasari skrienot. Izaicini sevi un piesakies Nordea Rīgas pusmaratonam!

Blogi