Vasara – laiks, kad jārūpējas par pēdām

Medicine.lv šomēnes savām drosmīgajām testētājām piedāvā izmēģināt kāju kopšanas krēmu CCS Foot Care Cream (175 ml), ražotājs CCS Healthcare AB, Zviedrija.

Produktu testi

Plantur – šampūns, kas "tur solījumu"

Jūnijā medicine.lv savām lasītājām testēšanai nodeva kosmētikas ražotāja Dr.Wolf Plantur 21 Nutri-Coffeine šampūnu krāsotiem un ķīmiski apstrādātiem matiem. Kā jau minējām iepriekš, šampūns īpaši piemērots jaunām sievietēm, tā sastāvā esošais nutri-kofeīna komplekss, kas iegūts no baltās tējas un bagātināts ar cinku, niacīnu, biotīnu, kalciju un magniju aktivizē novājinātas matu saknes, veicina vielmaiņas procesus un novērš pastiprinātu matu izkrišanu.

Produktu testi

Palīdzība nogurušajiem

Ikdienas skrējienā šad tad aizdomājos par to, vai visos laikos cilvēki ir sevi "nodzinuši" līdz pēdējam, vai tikai mūsdienu straujajā dzīves ritmā ar paaugstināto stresa līmeni un dzīšanos pēc komforta, mums ir tendence strādāt pāri saviem spēkiem. Atpūtai, draugiem, ģimenei paliek arvien mazāk laika, tā vietā nāk darbs.

Blogi

Testējam jaunumu – dzērienu ātrai notievēšanai

Jūnijā medicine.lv piedāvā saviem lasītājiem testēt pilnīgi jaunu produktu – „Express Slimming Drink” dzērienu ātrai notievēšanai ar ogu garšu.

Produktu testi

Mistiskās alerģijas

Kad biju maza, kā sākās vasara, man bija pumpas. No kā? Kurš to lai zina. Tajos laikos tik maznozīmīgām alerģijām uzmanību īpaši nepievēra.

Blogi

WELEDA un granātāboli – lietotāju viedoklis pēc testa

Maijā portāls medicine.lv sadarbībā ar "Weleda" piedāvāja saviem lasītājiem jaunu produktu testu – stiprinošu granātābolu serumu sejai. Pēc gandrīz mēnesi ilgas lietošanas, jautājām dāmām produkta vērtējumu.

Produktu testi

Spirulīna – no skepses līdz sajūsmai

Maija beigās saviem drosmīgajiem testētājiem nodevām lietošanā divus Latvijā pilnīgi jaunus produktus – uztura bagātinātājus jeb "vitamīnu bumbas" no aļģes spirulīnas savienojumā ar medu vai medu un propolisu.

Produktu testi

Plantur – sievišķīgi stipriem matiem! (2)

Visbiežāk rūpes par matiem sākas ar to mazgāšanu. Mazgāšanas laikā primāri tiek attīrīta galvas āda un arī mati. Galvas āda tiek atbrīvota no netīrumiem, tauku un sviedru dziedzeru izdalījumiem, putekļiem, atmirušajām ādas raga kārtas šūnām. Lai mati būtu spodrāki un ilgāk tīri, svarīgi tos ir pareizi mazgāt.

Produktu testi

Produktu testā – WELEDA granātābolu stiprinošs serums sejai

Portāls medicine.lv sadarbībā ar "Weleda" piedāvā saviem lasītājiem jaunu produktu testu – stiprinošu granātābolu serumu sejai.

Produktu testi

Mana diēta (2)

Kad janvārī draudzene stāstīja par vienu diētu (ar šo vārdu saprotot vairāk dzīvesveidu), Latvijā par to vēl klusēja. Latviešu valodā informācijas nebija, lai arī šo to atbilstošu varēja atrast iekš tā saucamā dalītā uztura.

Blogi

Dr.Tereško augu tējas – testa dalībnieku viedoklis

Aprīļa beigās portāls medicine.lv saviem draugiem – produktu testētājiem piedāvāja izmēģināt Dr.Tereško veidotās jaunākās augu tējas, kas tagad iepakotas ērtos maisiņos. Šonedēļ sazinājāmies ar testa dalībniekiem, lai uzzinātu viņu domas par četrām Dr.Tereško tējām – „Dabas dārzs”, „Mundrums”, „Miers mājās” un „Ķīnas zaļā lapu un ziedu tēja”.

Produktu testi