Dr.Tereško augu tējas – testa dalībnieku viedoklis

Aprīļa beigās portāls medicine.lv saviem draugiem – produktu testētājiem piedāvāja izmēģināt Dr.Tereško veidotās jaunākās augu tējas, kas tagad iepakotas ērtos maisiņos. Šonedēļ sazinājāmies ar testa dalībniekiem, lai uzzinātu viņu domas par četrām Dr.Tereško tējām – „Dabas dārzs”, „Mundrums”, „Miers mājās” un „Ķīnas zaļā lapu un ziedu tēja”.

Produktu testi

Tereško tējas – maisiņos?

Man pavisam nopietni gribas jautāt, vai ir kāds, kurš nezina fitoterapeitu Artūru Tereško, man šķiet – viņam ir viena fantastiska īpašība – dalīties savās zināšanās ar citiem. Sekojot viņa padomiem, ieteikumiem, arī es pati eju pļavā un lasu sev tējas. Varbūt pienāks kādreiz laiks, kad manis salasīto tēju dažādība būs tik liela, ka citu vāktas tējas nemaz nevajadzēs, bet šobrīd tā nav, es sevi apgādāju ar tādām klasiskām tējām – liepziedi, piparmētra, pelašķis, vīgrieze, rasaskrēsliņš, asinszāle, tāpēc manā tēju plauktiņā vienmēr ir arī kādi zāļu tēju maisījumi.

Blogi

Veselīgs, dabīgs uztura bagātinātājs „Spila” no spirulīnas aļģēm

Pēc kosmētikas un Latvijā ražotām tējām produktu testos esam nonākuši līdz īstam „ēdamam” produktam, proti – maijā portāla medicine.lv testētājiem izgaršošanai un izpētīšanai tiks nodoti no dabīgām izejvielām ražotie uztura bagātinātāji „Spila B” un „Spila Pro”, kas izgatavoti no vienšūnas aļģes spirulīnas ar medus un propolisa piedevām. Uztura bagātinātājus Latvijā piedāvā ekoloģisko un veselīgo produktu tirgotājs SIA „Ilvors”.

Produktu testi

Ir trokšņi vai nav?

Vai Jūs uzticaties dakteriem, kad viņi apgalvo – ir trokšņi bērnam plaušās vai nav? Pēdējo mūsu slimošanu laikā jūtos apjukusi, it īpaši, dzirdot stāstus par dakteriem, kuri nesaklausa. Protams, dakteris tāds pats cilvēks vien ir, un viņa auss, lai arī ir uztrenēta vairāk kā vienkārša cilvēka auss, tomēr ir un paliek Cilvēka auss, kuru ietekmē emocionālais stāvoklis.

Blogi

Jauns produktu tests – Latvijā veidotas veselīgas augu tējas

Portāls medicine.lv turpina testēt veselībai draudzīgus produktus. Šomēnes piedāvāsim mūsu testētājiem Latvijā iecienītā Dr.Tereško jaunākās augu tējas. Dr.Tereško tējas ir pazīstamas Latvijā kopš 1995.gada, kad ārstu ģimene Artūrs un Baiba Tereško pēc kvalifikācijas celšanas kursiem Maskavas Ārstniecības augu un garšvielu izpētes institūtā nodibināja uzņēmumu "Dr.Tereško tējas".

Produktu testi

Uz mana šķīvja pavasarī – nezāles

Pavasarī vislabākais veids, kā uzņemt vitamīnus, ir uzņemt tos dabīgā veidā. Nevis no bundžiņām, pudelēm, bet ar zaļumiem. Agrāk domāju, nu, kā tas var būt, ka pavasara zaļumos esot desmitkārtīgi vairāk vērtīgu minerālvielu un vitamīnu nekā pat izslavētajos citronos, kas esot C vitamīna pilni, un pašmāju piemirstajās upenēs, kurās C vitamīna ir vairāk nekā citronos.

Blogi

Āda, āda, āda...

Mēs zinām, kā tā izskatās. Mēs visi tiecamies, lai tā būtu samtaina, maiga, zīdaina... Bet vai mēs esam pievērsuši uzmanību tam, cik tā ir VĒRTĪGA? Cik tā ir NOZĪMĪGA? Kurš gan no mums vairs atceras anatomijas stundas? Cerību par to, ka netiksim izsaukti? Kur nu vēl skolotājas stāstīto par ādu?

Blogi

LINOLA® produktu testa rezultāti – lietotāju viedoklis

Marta vidū medicine.lv uzsāka pirmo veselīgu produktu testu – lietotāju vērtēšanai nodevām LINOLA® produktu sērijas dušas želeju un ķermeņa losjonu. No vairāk nekā 50 potenciālajiem testētājiem izvēlējāmies trīs un nodevām viņu lietošanai abu šos produktus. Pēc triju nedēļu "iepazīšanās" ar produktiem, testētāji sniedz mums savu vērtējumu.

Produktu testi

Bērzu sulu laikā

Būtu tikai nedaudz pārspīlēts, ja es teiktu, ka nespētu dzīvot, ja pavasarī nebūtu iespēja tikt pie bērzu sulām. Bērnībā man bērzu sulas negaršoja, jo... mēs tās parasti dabūjām jau nedaudz ierūgušas, tādā nedaudz duļķainā tonī, tad tām ātri sameta rozīnes klāt, un gatavs. Tāds padzēriens man negāja pie dūšas. Bija jāpaiet daudziem gadiem, lai es sadūšotos mēģināt vēlreiz garšot bērzu sulas... un tad – tad es tiešām sapratu – bērzu sulas nevar negaršot.

Blogi

Iedvesma veselīgam dzīvesveidam

Ko mēs parasti katrs iedomājamies, kad dzirdam pieminam veselīgu dzīvesveidu? Noteikti katram kāds cits sīkums nāk prātā – zaļi salāti, sporta zāle, striktas diētas, nekādu hamburgeru, tikai un vienīgi eko kosmētika..

Blogi

Kā tik galā ar augstu temperatūru mazam bērnam?

Jau nedēļu mēs mājas arestā, un ziniet, man šķiet, nekad nevajag nodomāt, cik forši, ka neesam slimojuši. Neticu gan, ka tieši mans klusais prieks marta sākumā par to, ka pirmie divi mēneši gadā pagājuši bez slimošanas, ir vainīgs, bet kaut kāds cūcības likums pastāv, un dzīvē tas ir pierādījies vairākkārt. Vienkārši esi priecīgs un pateicīgs par to, kas ir, nevis mēģini salīdzināt vai domāt par to, kas nav, bet varēja būt.

Blogi