Uz mana šķīvja pavasarī – nezāles

Pavasarī vislabākais veids, kā uzņemt vitamīnus, ir uzņemt tos dabīgā veidā. Nevis no bundžiņām, pudelēm, bet ar zaļumiem. Agrāk domāju, nu, kā tas var būt, ka pavasara zaļumos esot desmitkārtīgi vairāk vērtīgu minerālvielu un vitamīnu nekā pat izslavētajos citronos, kas esot C vitamīna pilni, un pašmāju piemirstajās upenēs, kurās C vitamīna ir vairāk nekā citronos.

Blogi

Āda, āda, āda...

Mēs zinām, kā tā izskatās. Mēs visi tiecamies, lai tā būtu samtaina, maiga, zīdaina... Bet vai mēs esam pievērsuši uzmanību tam, cik tā ir VĒRTĪGA? Cik tā ir NOZĪMĪGA? Kurš gan no mums vairs atceras anatomijas stundas? Cerību par to, ka netiksim izsaukti? Kur nu vēl skolotājas stāstīto par ādu?

Blogi

LINOLA® produktu testa rezultāti – lietotāju viedoklis

Marta vidū medicine.lv uzsāka pirmo veselīgu produktu testu – lietotāju vērtēšanai nodevām LINOLA® produktu sērijas dušas želeju un ķermeņa losjonu. No vairāk nekā 50 potenciālajiem testētājiem izvēlējāmies trīs un nodevām viņu lietošanai abu šos produktus. Pēc triju nedēļu "iepazīšanās" ar produktiem, testētāji sniedz mums savu vērtējumu.

Produktu testi

Bērzu sulu laikā

Būtu tikai nedaudz pārspīlēts, ja es teiktu, ka nespētu dzīvot, ja pavasarī nebūtu iespēja tikt pie bērzu sulām. Bērnībā man bērzu sulas negaršoja, jo... mēs tās parasti dabūjām jau nedaudz ierūgušas, tādā nedaudz duļķainā tonī, tad tām ātri sameta rozīnes klāt, un gatavs. Tāds padzēriens man negāja pie dūšas. Bija jāpaiet daudziem gadiem, lai es sadūšotos mēģināt vēlreiz garšot bērzu sulas... un tad – tad es tiešām sapratu – bērzu sulas nevar negaršot.

Blogi

Iedvesma veselīgam dzīvesveidam

Ko mēs parasti katrs iedomājamies, kad dzirdam pieminam veselīgu dzīvesveidu? Noteikti katram kāds cits sīkums nāk prātā – zaļi salāti, sporta zāle, striktas diētas, nekādu hamburgeru, tikai un vienīgi eko kosmētika..

Blogi

Kā tik galā ar augstu temperatūru mazam bērnam?

Jau nedēļu mēs mājas arestā, un ziniet, man šķiet, nekad nevajag nodomāt, cik forši, ka neesam slimojuši. Neticu gan, ka tieši mans klusais prieks marta sākumā par to, ka pirmie divi mēneši gadā pagājuši bez slimošanas, ir vainīgs, bet kaut kāds cūcības likums pastāv, un dzīvē tas ir pierādījies vairākkārt. Vienkārši esi priecīgs un pateicīgs par to, kas ir, nevis mēģini salīdzināt vai domāt par to, kas nav, bet varēja būt.

Blogi

LINOLA® - īpaši produkti sausas ādas kopšanai (1)

LINOLA® ir kosmētikas produktu līnija, kurā ietilpst mitrinošs krēms, vannas un dušas eļļa, barojošs krēms, šampūns un dušas želeja. Pirmajam produktu testam piedāvājam LINOLA ķermeņa losjonu un dušas želeju.

Produktu testi

Ilze uzsāk bloga rakstīšanu par veselīgām lietām

Pirmais bloga ieraksts.. Ar to vienmēr ir kā pārkāpjot sētai - kamēr nav pacelta kāja, liekas – neiespējami, bet līdz ko esi ticis pusē – šķiet, visa pasaule pie kājām. Tā, tā, tā, par ko lai raksta. Droši vien jāiepazīstina ar sevi, kas es esmu? Un par ko es gatavojos rakstīt. Mani sauc Ilze. Esmu mamma diviem bērniem (3 un 4 gadi veciem, un šī loma šobrīd ir vissvarīgākā), mums ģimenei ir sava saimniecība, kurā audzējam gan stādus, gan gardus un veselīgus dārzeņus, cenšamies dzīvot pēc iespēja

Blogi