Testa rezultāti: Pavasara ķermeņa atjaunošanas kūrei ar WELEDA

Portāls medicine.lv sadarbībā ar "Bernadeta" SIA saviem lasītājiem piedāvāja testēt WELEDA Bērzu ķermeņa skurbi, Bērzu eļļu pret celulītu un Bērzu lapu sulu.

Viedokļi

Testa rezultāti: Baby SEBAMED krēms un mazgāšanas līdzeklis zīdaiņiem

Aprīļa mēnesī portāls medicine.lv sadarbībā ar uzņēmumu „Kruzas NCD Latvia”, SIA piedāvāja testēt BABY SEBAMED - sevišķi maigu bērnu krēmu un BABY SEBAMED īpaši saudzīgu mazgāšanas līdzekli zīdaiņiem.

Produktu testi

Smēķēšana bērna klātbūtnē

Interesanti, ir kāds nesmēķējošs cilvēks, kuru neiepriecina ziņa, ka gatavojas uzlikt sodus tiem, kuri smēķē bērnu klātbūtnē? Bet ir arī otra puse... tā skumjā atziņa, ka neiespējami taču būs izkontrolēt.

Blogi

Pavasara sēnes ir ēdamas?

Sēņot man vienmēr ir paticis, kaut arī sēnes, t.i., gailenes, sāku ēst tikai tad, kad man bija 27 gadi, bet ne jau sēņu ēšana sēņošanu padara aizraujošu... Spilgti atceros to dienu, kad nopirku krāšņu sēņu rokasgrāmatu. Ak, cik gan daudz pie mums ir sēņu! Un vēl lielāks pārsteigums bija par ēdamo sēņu skaitu.

Blogi

Kļavu sulas

Sulas jau tek pa visiem lapu kokiem, kuriem pavasarī jāizdzen lapas, bet tikai kļavas un bērzi ir tie koki, no kuriem sulas tecina cilvēks, un pamatoti, jo tās sulas tek visstraujāk un ātrāk, kā arī ir saldākas. Citu koku sulas ir rūgtas. Vēl ir dzirdēts, ka daži urbj liepās, bet neko daudz tur satecināt nevarot.

Blogi

Kā sagaidīt pavasari?

Parasti pēc ziemas, uz pavasara pusi, organisms savas rezerves ir izsmēlis, un kā nu kurš to izjūt, bet spēka, šķiet, paliek mazāk, arī garastāvoklis tāds, vienmēr uz robežas, īgņoties vien gribas, un dusmoties uz ziemu, ka tā vēl nav aizgājusi prom.

Blogi

Tests: Baby SEBAMED krēms un mazgāšanas līdzeklis zīdaiņiem

Sadarbībā ar uzņēmumu „Kruzas NCD Latvia”, medicine.lv piedāvā testēt BABY SEBAMED - sevišķi maigu bērnu krēmu un BABY SEBAMED īpaši saudzīgu mazgāšanas līdzekli zīdaiņiem. Šie produkti nesatur nitrētas muskusvielas, formaldehīdu, nitrozamīnus, dioksānu, parabēnus un krāsvielas!

Produktu testi

Tests: Pavasara ķermeņa atjaunošanas kūre ar WELEDA

Bērzs – koks, ko mēs tik labi pazīstam. Mēs dzeram bērzu sulas spēkam, bērza pirmās maigās zaļās lapiņas priecē mūsu acis, mēs sienam pirts slotiņas – to aromāts un pieskāriens attīra ādu un sajūtas.

Produktu testi

Lieldienas un olas

Lieldienas bez olām nav iedomājamas, bet daudz ir arī dzirdēts, ka cilvēkam ar olām aizrauties neiesaka, holesterīna dēļ, kas bagātīgi sastopams olu dzeltenumā.

Blogi

Man 12 karotītes cukura, bet nemaisīt

Garšas kārpiņas taču visiem cilvēkiem ir vienādas... tā vispārīgi runājot, bet cik atšķirīgi mēs garšas sajūtam, ne? Citam pie tējas vajadzīgas vai pat 5 karotītes cukura, bet es tēju nevaru iedzert, ja tai ir pielikta pat puskarotīte!

Blogi

Bez sāls!

Bez sāls pilnībā cilvēks nevar, tas ir skaidrs, jo sāls satur arī organismam nepieciešamas vielas!

Blogi