Linsēklas (1)

Linsēklas nav nekāds jauns un eksotisks produkts un visi noteikti zina, kā tās izskatās.

Blogi

Krēmi, kas nedraudzējas ar saulīti

Tā tos nosaukuši bērni – saules aizsargkrēmi – tie nedraudzējas ar sauli, jo nelaiž kaitīgos starus ādai klāt. Cik maz gan vajag, lai pēc tam dienām mocītos ar degošu ādu un mazums, vēl kādu diskomfortu.

Blogi

Viltīgais pavasaris

Ievas zied. Tas, šķiet, vienmēr ir bijis visviltīgākais laiks. Un vēl jūlijs... jā, arī tad, par spīti tam, ka ir silts laiks, daudzi saslimst vai nu ar angīnām vai vienkārši saaukstējas. Bet pat pati vieglākā saaukstēšanās apgrūtina ikdienu, puķes zied un smaržo, bet deguns ciet.

Blogi

Tests: CUTISAN cinka ziede – aizsargā, mīkstina un nomierina

Maija mēnesī portāls medicine.lv sadarbībā ar SIA "G.Miezis Arsts" saviem lasītājiem piedāvā testēt otru šī mēneša produktu CUTISAN cinka ziedi - aizsargā, mīkstina un nomierina ādu.

Produktu testi

Tests: VICHY IDEALIA -pretgrumbu krēms sejas starojuma pastiprināšanai

JAUNINĀJUMS: Vichy ir atklājis noslēpumu kā iegūt skaistu ādu. IDEALIA – pretgrumbu krēms sejas starojuma pastiprināšanai. Krēms dzīvīgai un skaistai ādai, piemērots jebkuram vecumam, jebkuram ādas tonim un tipam, arī jutīgai ādai.

Produktu testi

Testa rezultāti: Pavasara ķermeņa atjaunošanas kūrei ar WELEDA

Portāls medicine.lv sadarbībā ar "Bernadeta" SIA saviem lasītājiem piedāvāja testēt WELEDA Bērzu ķermeņa skurbi, Bērzu eļļu pret celulītu un Bērzu lapu sulu.

Viedokļi

Testa rezultāti: Baby SEBAMED krēms un mazgāšanas līdzeklis zīdaiņiem

Aprīļa mēnesī portāls medicine.lv sadarbībā ar uzņēmumu „Kruzas NCD Latvia”, SIA piedāvāja testēt BABY SEBAMED - sevišķi maigu bērnu krēmu un BABY SEBAMED īpaši saudzīgu mazgāšanas līdzekli zīdaiņiem.

Produktu testi

Smēķēšana bērna klātbūtnē

Interesanti, ir kāds nesmēķējošs cilvēks, kuru neiepriecina ziņa, ka gatavojas uzlikt sodus tiem, kuri smēķē bērnu klātbūtnē? Bet ir arī otra puse... tā skumjā atziņa, ka neiespējami taču būs izkontrolēt.

Blogi

Pavasara sēnes ir ēdamas?

Sēņot man vienmēr ir paticis, kaut arī sēnes, t.i., gailenes, sāku ēst tikai tad, kad man bija 27 gadi, bet ne jau sēņu ēšana sēņošanu padara aizraujošu... Spilgti atceros to dienu, kad nopirku krāšņu sēņu rokasgrāmatu. Ak, cik gan daudz pie mums ir sēņu! Un vēl lielāks pārsteigums bija par ēdamo sēņu skaitu.

Blogi

Kļavu sulas

Sulas jau tek pa visiem lapu kokiem, kuriem pavasarī jāizdzen lapas, bet tikai kļavas un bērzi ir tie koki, no kuriem sulas tecina cilvēks, un pamatoti, jo tās sulas tek visstraujāk un ātrāk, kā arī ir saldākas. Citu koku sulas ir rūgtas. Vēl ir dzirdēts, ka daži urbj liepās, bet neko daudz tur satecināt nevarot.

Blogi

Kā sagaidīt pavasari?

Parasti pēc ziemas, uz pavasara pusi, organisms savas rezerves ir izsmēlis, un kā nu kurš to izjūt, bet spēka, šķiet, paliek mazāk, arī garastāvoklis tāds, vienmēr uz robežas, īgņoties vien gribas, un dusmoties uz ziemu, ka tā vēl nav aizgājusi prom.

Blogi