Miegs blakus sievietei iedragā vīrieša intelektu (1)

Konstatēts, ka vīrieši riskē uz laiku zaudēt prāta spējas, ja guļ vienā gultā ar mīļoto sievieti.

Veselības ziņas

“Olainfarm" piegādās Šveices kompānijai "Novartis“ ķīmiski farmaceitisko produktu vairāk nekā 1 miljona eiro vērtībā

A/s "Olainfarm" sadarbībā arzviedru partneriem “Jucker Pharma" ir pieņēmusi izpildei Šveices farmaceitiskās kompānijas “Novartis" Lielbritānijas filiāles“Novartis Grimsby Limited" pasūtījumu par ķīmiski farmaceitiskā produktaražošanu un piegādi laika posmāno 2007. gada februāra līdz augustam. Pasūtījuma kopējā summa ir 1,166 miljoni eiro.

Veselības ziņas

Konstatē pirmos saslimšanas ar gripu gadījumus

Sabiedrības veselības aģentūras Virusoloģijas laboratorija šonedēļ ir konstatējusi divus saslimšanas ar gripu gadījumus. Saslimušie ir viens zīdainis un viens pieaugušais, kuri inficējušies ceļojuma laikā Eiropā. Šie ir pirmie šogad Latvijā konstatētie gripas saslimšanas gadījumi. Šie saslimšanas gadījumi neliecina par iespējamu sākumu masveida saslimšanai ar gripu, jo saslimušie ir inficējušies ārpus Latvijas.

Veselības ziņas

Uzsāk mūsdienīgas infekcijas slimību nodaļas ēkas būvniecību

Šodien,10.janvārī, Veselības ministrs Gundars Bērziņš un Latvijas Infektoloģijas centra direktore Baiba Rozentāle svinīgi ielika pamatakmeni Latvijas Infektoloģijas centra infekcijas slimību nodaļas jaunās ēkas būvdarbu uzsākšanai.

Veselības ziņas

Nodod pašvaldību īpašumā rehabilitācijas centrus "Tērvete" un "Līgatne"

MK sēdē šodien, 9.janvārī, pieņemti Ministru kabineta rīkojumi, paredzotValsts sabiedrību ar ierobežotu atbildību " Rehabilitācijas centrs "Līgatne"" un "Rehabilitācijas centrs "Tērvete"" kapitāla daļubez atlīdzībasnodošanu pašvaldībām.

Veselības ziņas

Gada nozīmīgais atklājums medicīnā tagad arī Latvijā! Vakcīna pret dzemdes kakla vēzi

Rīga, 10. janvāris, Nords Porter Novelli. Latvijā ienāk jauna un pasaulē unikāla metode cīņai pret vienu no vēža veidiem. Tā ir vakcīna, kas var pasargāt no saslimšanas ar dzemdes kakla vēzi. Vakcīnas radīšana ir pirmais nozīmīgais solis pretī cilvēces iespējām nākotnē būtiski samazināt sieviešu saslimšanu ar šo nāvējošo slimību.

Veselības ziņas

ASV atzīst par drošiem klonētu dzīvnieku produktus

ASV Pārtikas un zāļu administrācija secinājusi, ka klonēto dzīvnieku piena un gaļas produkcija ir droši lietojama pārtikā.

Veselības ziņas

Piens atņem tējai ārstnieciskās īpašības

Piena pievienošana tējai iznīcina visas šī dzēriena pozitīvās īpašības, konstatējuši vācu speciālisti no Charite klīnikas Berlīnē.

Veselības ziņas

Reorganizēs AIDS Profilakses centru

Ministru kabineta sēdē, šodien, 9.janvārī, pieņemts Ministru kabineta rīkojums, paredzot reorganizēt Veselības ministrijas padotībā esošo valsts pārvaldes iestādi "AIDS Profilakses centrs".

Veselības ziņas

ASV tirgos pretaptaukošanās preparātu suņiem

Kompānija Pfizer saņēmusi ASV Pārtikas un zāļu administrācijas atļauju laist tirgū preparātu Slentorol jeb dirlotapīdu, kas paredzēts efektīvai un drošai aptaukošanās ārstēšanai suņiem.

Veselības ziņas

Izstrādāts klēpjdators sirdsdarbības monitoringam

Jaunākā kompānijas MSI Computer izstrādne ir klēpjdators ar medicīnisku misiju.

Veselības ziņas