“Olainfarm" peļņa šī gada pirmajā pusgadā dubultojusies

A/s "Olainfarm" peļņas un zaudējumu aprēķins par uzņēmuma darbību šā gada pirmajos sešos mēnešos liecina, ka uzņēmuma apgrozījums, salīdzinot ar attiecīgo laika periodu 2006. gadā, ir palielinājies par 24%, savukārt peļņa pieaugusi par 101%. Finanšu rezultātu pieaugums atspoguļo a/s "Olainfarm" veiksmīgo darbību ārvalstu un Latvijas tirgos, pastāvīgi palielinot savu produktu pārdošanas apjomus.

Veselības ziņas

Līdz 65 gadu vecumam depresija paaugstina insulta risku

Ļaudīm līdz 65 gadu vecumam, kas cieš no depresijas, ir trīskārt augstāks insulta attīstības risks.

Veselības ziņas

Itāļi saņems atlīdzību par zaudētiem kilogramiem

Itālijas pilsētas Varallo iedzīvotājiem sāks apmaksāt novājēšanu, ziņo aģentūra Reuters.

Veselības ziņas

Starptautisko inovatīvo farmaceitisko firmu asociācija un Latvijas Patentbrīvo Medikamentu Asociācija papildina Ētikas kodeksu un vienojas ar Latvijas Ārstu biedrību par ārstu un zāļu ražotāju saskarsmes un ētikas principiem

2007.gada 14.augustā Starptautisko inovatīvo farmaceitisko firmu asociācija (AFA) un Latvijas Patentbrīvo Medikamentu Asociācija (LPMA) vienojās par papildinājumiem Zāļu reklamēšanas prakses Kodeksā, kā arī kopīgi ar Latvijas Ārstu biedrību (LĀB) parakstīja Deklarāciju par ārstu un zāļu ražotāju saskarsmes un ētikas principiem.

Veselības ziņas

Donoru diena Rīgas centrā

Šī gada 16.augustā no plkst. 10.00 – 15.00 Valsts asinsdonoru centrs (VADC) rīko donoru dienu P.Stradiņa Medicīnas vēstures muzejā, Antonijas ielā 1.

Veselības ziņas

Jauniete cieš no pārmērīga kafijas patēriņa

Septiņpadsmit gadus vecā Lielbritānijas pavalstniece Žasmīna Villisa pagājušonedēļ tika ievietota slimnīcā ar aizdusu un paaugstinātu temperatūru, kas parādījās pēc septiņu dubulto espresso tasīšu izdzeršanas.

Veselības ziņas

Smieklu gāze paaugstina pneimonijas un drudža risku

Anestēzijas līdzeklis, ko medicīnā izmanto jau vairāk nekā 200 gadus palielina risku saslimt ar pneimoniju, drudzi un pēcoperācijas infekcijām, ziņo britu avīze Guardian.

Veselības ziņas

Veselības ministrija brīdina par nelikumīgu un veselībai bīstamu zāļu izplatīšanu internetā

Veselības ministrija ir saņēmusi Zāļu valsts aģentūras Zāļu ekspertīzes laboratorijā veiktās internetā piedāvājamā produkta "LiDa" kapsulas (ražotājs KUNMING DALI INDUSTRY & TRADE CO., LTD) ar sērijas numuru Nr. 20070328 kvalitātes kontroles rezultātus. Testēšanas laikā konstatēts, ka produkta "LiDa" kapsulas satur aktīvo vielu – sibutramīnu (sibutramini hydrocholidum), kuras koncentrācija vienā kapsulā ir 26,9 mg, kas ievērojami pārsniedz Latvijā reģistrētā recepšu medikamenta maksimālo devu.

Veselības ziņas

Veselības ministrijas plānoto pasākumu kalendārs no 13.augusta līdz 17.augustam

Pirmdiena, 13.augusts Plkst. 10:00 veselības ministrs Vinets Veldre piedalās Ministru kabineta komitejas sēdē. Plkst.12:00 veselības ministrs Vinets Veldre tiekas ar izglītības un zinātnes ministri Baibu Rivžu un Izglītības un zinātnes ministrijas valsts sekretāra vietnieku sporta jautājumos Edgaru Šnepu, lai pārrunātu sadarbības iespējas fizisko aktivitāšu veicināšanas un sporta jomā.

Veselības ziņas

"Karotīte" atradusi labākos šī gada reklāmas kampaņas realizētājus

Šī gada 27.jūlijā noslēdzās atklātais konkurss par tiesībām realizēt preču zīmes "Kvalitatīvs produkts Latvija" mārketinga un reklāmas kampaņu 2007.gadā. Mūsu patērētājiem arvien būtiskāk ir apzināties pārtikas kvalitāti un veidot savus ēšanas paradumus pēc iespējas labākus. Tajā "karotīte" ir palīgs ikvienam, kas izvēlas kvalitatīvus Latvijas produktus.

Veselības ziņas

Veic pētījumu par iedzīvotāju ceļošanas paradumiem

No 10.08.2007 Starptautiskajā lidostā “Rīga" tiks veikts pētījums ar mērķi izzināt ceļotāju paradumus un viņu zināšanu līmeni par risku saslimt ar infekcijas slimībām. Šāds pētījums ir veikts gandrīz visās ES lidostās un ļauj secināt, kāda informācija ir nozīmīga tūristiem, lai ceļojumā garantētu maksimālu drošību.

Veselības ziņas