Pasaules Veselības organizācija pasludinājusi 6. gripas pandēmijas fāzi

Kaut arī Pasaules Veselības organizācija (PVO) uzskata, ka kopumā pandēmijas smaguma pakāpe pašreiz vērtējama kā mērena un daudzas valstīs, t.sk. Latvijā, līdz šim brīdim nav apstiprināts neviens saslimšanas gadījums ar jaunās gripas vīrusu AH1N1, PVO pasludinājusi gripas pandēmijas 6. fāzi.

Rīt, 12.jūnijā pl.12.00 Veselības klīnika Premium Medical saņems "Pacientam draudzīgas ārstniecības iestādes" nosaukumu

2008.gada rudenī Latvijas Republikas Veselības ministrija un Latvijas Cilvēku ar īpašām vajadzībām sadarbības organizācija "SUSTENTO" izsludināja konkursu par pacientam draudzīgāko ārstniecības iestādi.

Godina pacientiem draudzīgās ārstniecības iestādes

Šodien, 12.jūnijā, veselības klīnikas "Premium Medical" un Jelgavas Zemgales veselības centra vadītājiem tika pasniegti goda raksti un durvju plāksnītes, kas apliecinās klīniku atbilstību pacientiem draudzīgas ārstniecības iestādes kritērijiem.

Pirmā starptautiskā akreditācija neauglības ārstēšanā Baltijas valstīs - Latvijas klīnikai

Tieši Latvijas klīnika pirmā no visām Baltijas valstīm saņem starptautisko ISO9001:2008 sertifikātu, kas pacientiem sniedz drošības un kvalitātes garantijas, kas medicīnas jomā ir īpaši svarīgi. Šī sertifikāta saņemšana ir apliecinājums "AVA Clinic" atbilstībai augstākajiem Eiropā atzītajiem standartiem neauglības ārstēšanā, kuru sasniegšana prasījusi lielu darbu, izcilas zināšanas un arī investīcijas.

Vēl lielāks veselības budžeta samazinājums uz pacientu rēķina - ceļš uz tautas iznīcību

Latvijas Cilvēku ar īpašām vajadzībām sadarbības organizācija SUSTENTO, kas apvieno 27 dažādas organizācijas, ar satraukumu un pamatotām bažām uzņēmusi ziņu par valdības plāniem valsts budžeta izdevumus samazināt vēl par 500 miljoniem latu, tai skaitā paredzot 45 miljonu latu samazinājumu arī veselības aprūpei.

Tev ir iespēja sevi pasargāt!

Veselības obligātās apdrošināšanas valsts aģentūra (turpmāk tekstā – Aģentūra) informē, ka dodoties uz dzemdes kakla vēža un mamogrāfijas izmeklējumiem, sievietēm ir iespēja sevi pasargāt no saslimšanas. Krūts un dzemdes kakla vēzi iespējams pilnībā novērst, savlaicīgi atklājot un izārstējot pirmsvēža slimību.

Darba vietās notikušo nelaimes gadījumu statistika uz 08.06.2009

Pēc šobrīd Valsts darba inspekcijas rīcībā esošās informācijas laikā no 2009. gada 1.janvāra līdz 8.jūnijam nelaimes gadījumos darbā bojā gājušas 15 personas un 14 mirušas darba vietās.

LDDK viedoklis par Finanšu ministrijas piedāvājumu Fiskālās konsolidācijas pasākumiem 2009.-2012.gadam

Pēc vakardienas tikšanās ar Valsts prezidentu Valdi Zatleru, Saeimas priekšsēdētāju Gundaru Daudzi, koalīcijas partneriem, Latvijas Brīvo arodbiedrību savienību un Latvijas Pašvaldību savienību par Finanšu ministrijas piedāvājumu Fiskālās konsolidācijas pasākumiem 2009.-2012.gadam, LDDK ir sagatavojusi viedokli, kuru aizstāvēs rītdienas (09.06) sanāksmē par valsts budžetu plkst. 9:00.

Lai izvairītos no atbildības par nekvalitatīvi veiktiem būvdarbiem, sāk nodarboties ar šantāžu

"Būvfirma "CB", kas ir veikusi nekvalitatīvus būvdarbus, rekonstruējot pašvaldības dzīvojamo māju Dzirciema ielā 24, ar šantāžas palīdzību mēģina izvairīties no atbildības," uzskata SIA "Rīgas pilsētbūvnieks" valdes priekšsēdētājs Ivars Gaters.

Ārvalstīs dzīvojošie ārstējas Latvijā

Pēdējo divu gadu laikā saglabājusies tendence – ārvalstīs dzīvojošie Latvijas pilsoņi un nepilsoņi izvēlas ārstēties Latvijā, liecina "Traumatoloģijas un ortopēdijas privātklīnikas ORTO" dati.