Jau nedēļas nogalē notiks XV International Hairstyling Festival 2009

No 30. oktobra līdz 1. novembrim Ķīpsalā projekta "Baltic Beauty World 2009" laikā sadarbībā ar Latvijas Frizieru un Kosmetologu Asociāciju (LFKA) tiek organizēts un tradicionāli norisināsies Starptautiskais friziermākslas festivāls (XV International Hairstyling Festival 2009) ar daudzveidīgu frizieru konkursu un semināru programmu.

"Baltic Beauty World 2009" laikā pirmoreiz notiks skropstu pieaudzēšanas meistaru konkurss "Eyelash Fantasy 2009"

Skaistumkopšanas projekta "Baltic Beauty World 2009" laikā kompānijas "Galateja" un "IPP Ilustuudio" 30.oktobrī pirmoreiz Latvijā organizē skropstu pieaudzēšanas konkursu "Eyelash Fantasy 2009".

Jaunas iespējas paaugstināt kvalifikāciju, netērējot tam savu naudu!

Vai vēlaties paaugstināt savu kvalifikāciju, netērējot tam savu naudu un mācību laikā vēl saņemt arī stipendiju? Tā nav ilūzija, tā ir reāla iespēja!
Aicinām uz gaišu un sirsnīgu Rīgas Ziemassvētku koncertu

Aicinām uz gaišu un sirsnīgu Rīgas Ziemassvētku koncertu

Ziemassvētkos, 25. un 26. decembrī Ķīpsalas hallē notiks Rīgas Ziemassvētku koncerts, kur ģimenes un draugi aicināti izbaudīt gaišu un sirsnīgu Ziemassvētku mūzikas programmu iemīļotu solistu Sonoras Vaices, Inga Pētersona, Jura Vizbuļa, Kristīnas Zaharovas un Annijas Putniņas izpildījumā.

Veselības ministre: Šajā brīdī ir nepiedodami pusceļā apstādināt valsts galvoto kredītu izmantošanu slimnīcās

"Nespēja domāt ilgtermiņā ir galvenais šķērslis slimnīcu infrastruktūras sakārtošanai un valsts tautsaimniecības atveseļošanai," komentējot šodien valdības Sadarbības padomē lemto jautājumu par ārstniecības iestādēm piešķirto valsts galvoto kredītu izmantošanu, norādīja veselības ministre, profesore Baiba Rozentāle.

Ventspilī spriež par vienotā neatliekamās palīdzības dienesta izveidi Kurzemes reģionā

23.oktobrī Ventspilī viesojās Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMP) vadītāja Renāte Pupele, lai ar Ventspils un Liepājas pašvaldību un abu pilsētu daudzprofila reģionālo slimnīcu pārstāvjiem apspriestu vienotā neatliekamās palīdzības dienesta izveidi Latvijā un Kurzemes reģionā.

Veselības ministre: Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta izveidi jāpabeidz līdz nākamā gada vidum

Lai nodrošinātu sekmīgu Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta* (NMPD) izveides pabeigšanu, turpmāk pārrunās ar pašvaldībām par NMP brigāžu pārņemšanu piedalīsies arī Veselības ministrijas pārstāvji.

Samazina birokrātiskās prasības farmācijas nozarē

Ceturtdien, 22.oktobrī, Ministru kabineta sēdē apstiprināti Veselības ministrijas veiktie grozījumi Farmācijas likumā, kas paredz būtiski samazināt birokrātiskās prasības, lai saņemtu licenci farmaceitiskās darbības veikšanai.

Ezerē atklāts jauns neatliekamās medicīniskās palīdzības brigādes punkts

"Neatkarīgi no dzīvesvietas jebkuram iedzīvotājam jāsaņem kvalitatīva un savlaicīga medicīniskā palīdzību, tādēļ ātrās palīdzības brigāžu izvietošana attālākos valsts reģionos tiks turpināta. Tuvāko gadu laikā tiks izveidoti vairāk kā 30 šādi jauni brigāžu atrašanās punkti.

SIA "Medicīnas tūrisma centra" telpās Rigā, notiks preses konference.

Ceturtdien, 22.oktobri plkst.15.00SIA "Medicīnas tūrisma centra" telpās Rigā,Baznicas iela 31, 5.stavā, notiks preses konference.Tās laikā mediji tiks iepazīstināti ar projektu, kurā apvienojušies vairāki Latvijas medicīnasnozares līderi