5 ēdieni, kas uzlabos zarnu veselību

Tā kā lielākā daļa imūnās sistēmas šūnu izvietotas zarnu gļotādā, traucējumi šajā gremošanas sistēmas orgāna darbībā var veicināt nopietnas veselības problēmas.

Veselīgs uzturs

10 lietas, kas vecākiem jāiemāca bērniem par drošu interneta lietošanu

Lai bērns, izmantojot internetu datorā vai viedtālrunī, būtu pasargāts no nepatīkamām un bīstamām situācijām, ir svarīgi pārrunāt ar viņu vairākus vienkāršus nosacījumus.

Psiholoģija

Sportošana ziemā uzlabo noskaņojumu un ātrāk dedzina kalorijas

Iestājoties aukstam laikam, tev nav jāpaliek iekštelpās. Treniņi ziemā tev var dot papildu enerģiju, uzlabot noskaņojumu un palīdzēt sadedzināt vairāk kaloriju.

Sports veselībai, sporta centri

Tumšais ziemas laiks – kā pārvarēt nogurumu?

Gadalaikiem un saules gaismai ir nenoliedzama ietekme uz cilvēka pašsajūtu - tumšais ziemas laiks cilvēka enerģijas līmeni, miega režīmu, noskaņojumu un pat vielmaiņu bieži vien ietekmē negatīvi.

Medicīna

Veselību un imunitāti ziemas sezonā stiprinās sezonas gardumi

Ziemas laikā uzturā ieteicams lietot rudenī ievāktos vietējos dārzeņus - kāpostus, bietes, burkānus, kā arī riekstus, smiltsērkšķus, diedzētus graudus, mandarīnus, medu un ingveru.

Veselīgs uzturs

7 padomi, kā palīdzēt bērnam pavadīt ziemu veselam

Mazo ekspertu skola sadarbībā ar pediatri Annu Birku iesaka 7 rotaļīgus padomus, kā ziemā stiprināt imunitāti un palīdzēt bērniem būt veseliem.

Pediatrija / bērnu veselība

Kas vajadzīgs Taviem matiem ziemā?

Plāni, nespodri un lūstoši mati nav tikai vizuāls „defekts”, tas ir būtisks indikators arī cilvēka iekšējai veselībai. Farmaceits stāsta par pārtikas produktiem, vitamīniem un minerālvielām, kas ir būtiskas matu stiprināšanai.

Medicīna

Eksperti: Kā sasildīties ziemā?

Temperatūra aiz loga nepielūdzami pazeminās, bet speciālisti tomēr iesaka neatteikties no pastaigām svaigā gaisā. Lai saglabātu labu pašsajūtu, ir nepieciešams izkustēties. Neaizmirstiet apģērbties mazliet siltāk nekā parasti, jo organismam ir nepieciešams laiks, lai adaptētos jauniem laika apstākļiem.

Profilakse / vakcinācija

Kā pasargāt redzi gada tumšajā laikā??

Gada tumšajā laikā dabiskā dienasgaisma ir pārāk vāja, lai nodrošinātu visu nepieciešamo apgaismojumu mūsu acīm.

Acis, optika / acu veselība

Uztura speciāliste Lizete Māldere: Krāsas ikdienas uzturā

Ziemas aukstie un brīžiem drēgnie mēneši ir ilgs laiks, kurā mums ir nepieciešams būt īpaši stipriem, miera, prieka un veselības pilniem. Tieši tāpēc šoreiz sertificētā uztura speciāliste Lizete Māldere dalīsies pieredzē par to, kā savu ikdienu padarīt krāsaināku un organismam izturīgāku.

Veselības ziņas

Kā parūpēties par sausu ādu ziemas laikā?

Neatkarīgi no cilvēka vecuma un ādas tipa ziemas laikā āda atrodas nepārtraukta stresa stāvoklī. Mitrais un aukstais gaiss ārā asi kontrastē ar silto un sauso iekštelpu gaisu, pastiprinot ādas problēmas – tā kļūst sausāka un zaudē elastību.

Dermatoloģija