Pārtikas produkti, kas samazina tavu libido

Samazināta dzimumtieksme var liecināt par problēmām partnerattiecībās, dažādām saslimšanām vai hronisku stresu, taču tavu libido spēj būtiski ietekmēt arī produkti, ko tu iekļauj savā ēdienkartē.

Seksoloģija / seksuālā veselība

Dermatoloģe: Laiku pa laikam ir svarīgi sejas ādu atpūtināt no dekoratīvās kosmētikas

Sievietes ik dienu lieto aptuveni desmit dažādus kosmētiskos līdzekļus, turklāt uz sejas ādu dienas gaitā iedarbojas neskaitāmi daudz dažādu vielu, vidē sastopami mikrobi un potenciālie alergēni.

Dermatoloģija

5 fakti, kas jāzina par varikozām vēnām

Ja vēnas ir veselas, tajās atrodamie vārstulīši neļauj asinīm plūst pretējā virzienā, bet, rodoties vēnu paplašinājumam, vārstulīši vairs nespēj darboties pilnvērtīgi, kā rezultātā vēnas piebriest un kļūst grubuļainas.

Fleboloģija / vēnu saslimšanas

Ārstnieciskas tējas pret saaukstēšanos un gripu

Ja tevi skārusi gripa vai saaukstēšanās, ņem vērā, ka līdztekus medikamentiem, saaukstēšanās un gripas simptomus palīdzēs atvieglot dabiski līdzekļi – ārstniecisko augu tējas.

Elpceļu / plaušu saslimšanas

Veidi, kā uzlabot vairogdziedzera darbību

Vairogdziedzeris regulē tavu hormonu darbību un miega ciklu, rūpējas par to, lai pilnvērtīgi darbotos orgāni un vielmaiņa, kā arī veic citas nozīmīgas funkcijas, kuru norise ietekmē tavu pašsajūtu un veselību.

Endokrinoloģija / diabēts

6 simptomi, kas var liecināt par dzemdes kakla vēzi

Dzemdes kakla vēzis ir otrā izplatītākā vēža forma sievietēm. Saslimstība ar šo ļaundabīgo audzēju pieaug arī Latvijā, turklāt statistika liecina, ka katrai otrajai sievietei tas tiek atklāts novēloti.

Diagnostika

5 mulsinoši bērnu jautājumi: Izplatītākās situācijas un risinājumi

Bērns grib zināt, kā radās brālītis, bildina omīti vai skaļi novērtē tavas draudzenes svaru? Šie ir tikai daži no mirkļiem, kas varētu samulsināt vecākus.

Pediatrija / bērnu veselība

Cik patiesībā vecas ir dažādas ķermeņa daļas?

Lai arī cik tev nebūtu gadu, tavs ķermenis ir daudzkārt jaunāks - tas nemitīgi atjauno pats sevi. Izrādās, dažādas organisma daļas atjaunojas ar atšķirīgu ātrumu.

Medicīna

Skaistumkopšana menopauzes laikā

Menopauzes iestāšanās ir jauns posms sievietes dzīvē. Līdzi ar pārmaiņām emocionālā līmenī, var parādīties arī fiziskas pārmaiņas, kas ietekmē ne tikai sievietes pašsajūtu, bet arī izskatu.

Ginekoloģija / sievietes veselība / dzemdības

8 ēšanas paradumi, kas kaitē bērna veselībai

Veselīgs un sabalansēts uzturs ir viens no pamatnoteikumiem, lai bērns justos labi un būtu enerģijas pilns visas dienas garumā.

Pediatrija / bērnu veselība

7 padomi stiprām un veselīgām plaušām

Plaušu slimības ir viens no biežākajiem iedzīvotāju nāves cēloņiem Eiropā – ar tām saistīts katrs astotais nāves gadījums. Ievērojot dažus vienkāršus principus un laikus atsakoties no ieradumiem, kas kaitē tavām plaušām, tev izdosies izvairīties no saslimšanām.

Elpceļu / plaušu saslimšanas