5 produkti aknu veselībai

Aknas ir lielākais iekšējais orgāns, kas būtiski ietekmē tavu pašsajūtu un imunitāti. Lai stiprinātu aknu veselību un uzlabotu to funkcijas, nepieciešams īpaši padomāt par veselīgu un sabalansētu uzturu.

Veselīgs uzturs

9 svarīgi fakti par pasīvo smēķēšanu

Pasīvā smēķēšana ir aktuāla problēma visā pasaulē, un tai visbiežāk ir pakļauti tieši bērni, it īpaši, ja smēķētāji ir viņu vecāki.

Elpceļu / plaušu saslimšanas

10 līdzekļi, kas palīdzēs mazināt artrīta radītās sāpes

Artrīts ir locītavu iekaisums, kas radies brīdī, kad locītavās vai to saistaudos nonāk baktērijas. Tā cēlonis var būt hronisks iekaisums, slimība vai trauma, kļūdaina organisma aizsargreakcija un citi faktori.

Reimatoloģija / kaulu, locītavu un saistaudu slimības

Grūtnieces uzturs - bērna tālākās dzīves stūrakmens: skaidro dietoloģe (VIDEO)

Sievietes uzturs pirms grūtniecības un grūtniecības laikā nosaka bērna veselību tālākajā dzīvē - vai šim cilvēkam būs palielināts risks saslimt ar, piemēram, sirds asinsvadu slimībām un cukura diabētu.

Ginekoloģija / sievietes veselība / dzemdības

5 veidi, kā pastaiga spēj uzlabot tavu veselību

Regulāras pastaigas spēj ievērojami uzlabot tavu pašsajūtu un veselību, turklāt šai vērtīgajai aktivitātei nav nepieciešams ne īpašs ekipējums, ne fiziskā sagatavotība.

Sports veselībai, sporta centri

10 simptomi, kas liecina par vairogdziedzera darbības traucējumiem

Kopā ar citiem dziedzeriem vairogdziedzeris veido organisma endokrīno sistēmu, un tā galvenais uzdevums ir izstrādāt bioloģiski aktīvās vielas – hormonus, kas izdalās asinīs, regulējot vielmaiņu un nodrošinot orgānu darbību.

Endokrinoloģija / diabēts

Kāre pēc neveselīgiem našķiem: ko īstenībā grib tavs ķermenis?

Ja pēkšņi sajūti vēlmi pēc saldumiem, ātrajām uzkodām vai citiem našķiem, iespējams, šādi tavs organisms signalizē, ka tam pietrūkst kādas vērtīgas uzturvielas. Noskaidro, kas tev īstenībā vajadzīgs, un sameklē veselīgu alternatīvu!

Veselīgs uzturs

7 agrīni simptomi, kas liecina par Alcheimera slimību

Alcheimera slimība ir progresējoša nervu sistēmas saslimšana, kas neatgriezeniski bojā galvas smadzeņu šūnas, pasliktinot atmiņu, prāta spējas un emocionālās reakcijas. Alcheimera slimību iespējams aizkavēt, to laikus diagnosticējot.

Neiroloģija / nervu sistēmas saslimšanas

Fizisko aktivitāšu nozīme bērnu un jauniešu ikdienā (1)

Attīstīta vispārējā fiziskā sagatavotība ir priekšnoteikums labai bērna pašsajūtai, veselībai un iespējai nodarboties ar jebkādu sporta veidu.

Sports veselībai, sporta centri

Desmit produkti stiprai imunitātei

Imūnsistēma ir cilvēka galvenais ierocis cīņā ar vīrusu infekcijām un hroniskām kaitēm. Stiprini imunitāti, iekļaujot ēdienkartē šos 10 veselīgos produktus.

Veselīgs uzturs

Seksuālās vardarbības upuri: Sekas ir sakropļota, salauzta psihe (1)

Lai iedrošinātu pēc iespējas vairāk upuru meklēt profesionālu palīdzību, kas ļautu mācīties sadzīvot ar piedzīvoto traumu un izpaust apspiestās emocijas, centra MARTA klientes atklāti skaidro savu pieredzi un pārdzīvotā sekas.

Psiholoģija