Kā mazināt stresu pirmssvētku laikā?

Nenoliedzami, ka pirmssvētku laikā cilvēki izjūt daudz pozitīvu emociju. Vienlaikus šis laiks sev līdzi nes arī stresu, nemieru un raizes.

Psiholoģija

Mikrobiologs: 3D printerī izdrukāta funkcionējoša sirds ir tikai laika jautājums

Biomateriāli nākotnē būs viena no inovācijām bagātākajām medicīnas tehnoloģiju nozarēm, norāda RSU pētnieks mikrobiologs Ingus Skadiņš, kura specializācijas joma ir materiālzinātne.

Ārstiem

5 saslimšanas, kas veicina svara pieaugumu

Dažkārt atbrīvoties no liekajiem kilogramiem nepalīdz ne fiziskās aktivitātes, ne veselīgs uzturs. Šādos gadījumos pie vainas, iespējams, ir dažādas veselības problēmas un saslimšanas, kas veicina svara pieaugumu.

Medicīna

Simptomi, kas var liecināt par nerva bojājumu

Ja kāds no nerviem ir bojāts, cilvēks nespēj atbilstoši reaģēt uz ārpasaules kairinājumiem, tādējādi radot draudus veselībai un dzīvībai.

Neiroloģija / nervu sistēmas saslimšanas

8 vienkāršas veselības pārbaudes, ko tev pašam būtu jāveic vismaz reizi nedēļā

Vairums slimību viegli padodas ārstēšanai, ja vien tiek diagnosticētas laikus. Veic regulāras profilaktiskās pārbaudes pie sava ārsta un uzmani savu veselību pats.

Medicīna

10 veselīgi produkti, kas satur mazāk nekā 40 kalorijas (1)

Papildini maltītes ar šiem veselīgajiem mazkaloriju produktiem, tādējādi gūstot sāta sajūtu un enerģiju, bet neuzņemot papildu kalorijas!

Veselīgs uzturs

Kā nepieļaut dzelzs deficītu organismā?

Dzelzs mūsu organismā nodrošina skābekļa transportu uz audiem un ogļskābās gāzes transportu no audiem. Tā trūkums mūs padara uzņēmīgus pret dažādām slimībām un traumām.

Veselīgs uzturs

8 faktori, kas veicina asins trombu veidošanos

Trombi ir asins vai limfas recekļi, kas noteiktu faktoru ietekmē izveidojas dziļajās vai virspusējās vēnās. Ja slimība netiek laikus ārstēta un progresē, trombi var nonākt plaušu artērijās, tādējādi radot nosprostojumu, kas var izraisīt nāvi.

Fleboloģija / vēnu saslimšanas

Kas bērniem jāzina par Ziemassvētku vecīti? Skaidro psiholoģe

Tuvojoties Ziemassvētkiem, stabilu vietu bērnu dzīvē ieņem Ziemassvētku vecītis - tas tiek uzrunāts vēstulēs, redzams filmās un reklāmās, sastopams bērnudārzos un veikalos.

Pediatrija / bērnu veselība

5 padomi, kā mudināt bērnus ēst vairāk dārzeņu

Maltītei bērniem ir jābūt daudzpusīgai, jo bērna augšanai un attīstībai ir nepieciešamas dažādas uzturvielas. Taču veselīgas ēdienreizes nodrošināšana vecākiem nereti sagādā izaicinājumu.

Pediatrija / bērnu veselība

Mīti un patiesība par D vitamīnu

Gada tumšajos un vēsajos mēnešos atkal aktuāls kļūst jautājums - kā stiprināt imunitāti? Kā saņemt trūkstošo D vitamīna devu, un vai tiešām to var iegūt tikai sauļojoties?

Medicīna