Testa rezultāti: Gold-Vit® D3 Baby - D3 vitamīns zīdaiņiem un bērniem

Aprīlī un maijā medicine.lv saviem lasītājiem piedāvāja testēt zīmola "Olimp Laboratories" D3 vitamīnu zīdaiņiem un bērniem "Gold-Vit® D3 Baby".

Karīna, 25 gadi

Nesen kopā ar savu piecus mēnešus veco meitiņu piedalījāmies nelielā avantūrā - izmēģinājām zīmola "Olimp Laboratories" D3 vitamīnu zīdaiņiem un bērniem "Gold-Vit® D3 Baby". Lai gan galvenā testētāja bija meita, pirmo kapsulu pagaršoju pati. Parasti pieaugušo vitamīniem ir ļoti nepatīkama garša, tos nepieciešams uzreiz norīt, bet šis, zīdaiņiem paredzētais D vitamīns pārsteidza ar neitrāli eļļaino garšu. Sākumā biju ļoti norūpējusies par to, vai arī mazajai patiks vitamīns, tomēr varēju atviegloti uzelpot - jau pirmajā reizē viņa to norija bez problēmām - pat nesavieba sejiņu. Taisnības labad gan jāsaka, ka vitamīns jālieto ēšanas laikā, tāpēc pieļauju, ka tā garša ļoti ātri sajaucās ar ēdienu. Sākumā vitamīnu jaucām klāt mātes pienam, tomēr vēlāk atļāvos to izspiest uz karotītes. Arī tad meitai nebija problēmu ar tā apēšanu.

Lai padarītu ērtāku lietošanu, D vitamīns pieejams īpašās kapsulās, kuras var atvērt, tās pagriežot. Šeit gan jāsaka, ka vitamīna iepakojums šoreiz nav būtisks, jo to tāpat atver pieaugušais. Lielākoties es to galiņu nogriezu ar šķērēm, jo reizēm šķidrums nedaudz izsmērējās pa maniem pirkstiem. Kopumā ar vitamīna lietošanu nebija nekādu problēmu, apsveru iespēju to iegādāties arī turpmāk.

Vita, 22 gadi

Portālā medicine.lv izlasīju par iespēju izmēģināt "GOLD- Vit D3 Baby" vitamīnu un es pieteicos, jo D vitamīns ir ļoti svarīgs mūsu bērniņa atīstībai. Esmu ļoti apmierināta ar šo produktu, jo ir ļoti ērti dien dienā iedot mūsu mazulim nepieciešamo D vitamīna dienas devu. Ļoti ērti, jo dienas deva ir vienā kapsuliņā. Pilienu veidā ir daudz sarežģītāk, jo ir uzmanīgi jākontrolē pilienu skaits, bet ar kapsulu tas nesagādā nekādas grūtības.. Twist- off D vitamīna kapsuliņa ir patiešām labi pieejama. Noteikti labprāt turpināšu iegādāties D vitamīnu savam mazulim tieši šādā formā.

Lelde, 27 gadi

Jau kopš meitas piedzimšanas brīža cenšos mazuli nodrošināt ar visu nepieciešamo un šim nolūkam regulāri lasu un pētu informāciju par to, kādas vielas vajadzīgas bērniņa pilnvērtīgai attīstībai. Tādējādi esmu noskaidrojusi arī to, cik vitāli svarīgs zīdaiņa organismam ir D vitamīns. Kad pamanīju iespēju testēt "Gold-Vit® D3 Baby" D3 vitamīnu zīdaiņiem un bērniem, labprāt pieteicos vitamīnus izmēģināt. Protams, iesākumā pārliecinājos, ka šie vitamīni ir droši un iekļauti Latvijas reģistrā, un noskaidroju, ka viss kārtībā.

Vitamīnu iesākumā pamēģināju pati. Tam nebija izteiktas garšas, vien nedaudz jūtama eļļas konsistence. Bez bažām devu to arī mazulim, un meita neizrādīja it nekādu nepatiku. Pats vitamīna pasniegšanas process arī bija ērts un vienkāršs. Katrai kapsulai ir tāds kā uzgalītis, ko iespējams pavisam viegli noraut, šķidrumu iepilinot bērnam mutē. Esmu apmierināta ar testa rezultātiem un plānoju iegādāties vēl vienu vitamīnu iepakojumu.

Sigita, 33 gadi

Pagājušajā mēnesī abas ar meitu izmēģinājām "Gold-Vit® D3 Baby" D3 vitamīnu. Grūti novērtēt testa rezultātus, jo mazulis nespēj pastāstīt par savām sajūtām, tomēr no mana kā māmiņas skatupunkta viss gāja labi. Vitamīnu galvenā priekšrocība ir to ērtais iepakojums. Visa dienas deva ir ievietota kapsulā, tādā veidā ļaujot to uzreiz arī iedot mazajam. Kapsula ir ērti lietojama – to var atvērt gan izmantojot šķēres, gan noraujot tāpat ar pirkstiem. Lietojot vitamīnus, skaidri zināms, ka bērns ik dienas uzņem tieši nepieciešamo daudzumu vitamīna, turklāt vajadzīgās devas iedošana aizņem ievērojami mazāk laika nekā iepriekš, kas ļoti vērtīgi aizņemtajā ikdienā.

Viktorija, 27 gadi

Vēlējos izmēģināt D vitamīnu kapsulās, jo iepriekš devu to bērnam pilienu veidā, un tas nereti sagādāja zināmas grūtības – regulāri pielēju pārāk daudz, process bija atkal jāatkārto, un tas aizņēma daudz laika. Kapsulas patiešām sevi attaisnoja – devas atvēršana un ieliešana mazajam mutītē bija ērta un ļoti ātra. Patīkamākais bija tas, ka nevajadzēja skaitīt pilienus, turklāt katru reizi varēju būt pārliecināta, ka mazais saņem tieši tik daudz vitamīna, cik viņam konkrētajā vecuma posmā vajadzīgs. Prieks, un noteikti lietošu šos vitamīnus arī tālāk.

Ilze, 21 gads

Manam dēlam šobrīd ir septiņi mēneši, un zinu, cik svarīgi šajā vecumā ir uzņemt D vitamīnu pietiekamā daudzumā. Izmantojām portāla medicine.lv piedāvāto iespēju testēt uzņēmuma "Olimp Laboratories" D3 vitamīnu zīdaiņiem un bērniem "Gold-Vit® D3 Baby". Pirms devu vitamīnus dēliņam pagaršoju tos arī pati. Varu teikt tikai to labāko, jo vitamīniem, ko izmantojām iepriekš, bija nedaudz specifiska garša, savukārt šiem izteiktas garšas un pēcgaršas nebija. Pluss ir ērtais iepakojums – kapsuliņas galiņu var attaisīt, pagriežot gumijveidīgo materiālu, un tā uzreiz ir gatava lietošanai. Patika arī tas, ka vitamīnu var piemaisīt pieniņam un tad kopā ar to dot mazajam. Domāju, ka izmantosim šos vitamīnus arī turpmāk un paskatīsimies, kādi vitamīni vēl tiek piedāvāti līdzīgos iepakojumos.

Agnese, 29 gadi

Būdama jaunā māmiņa, es vienmēr īpaši rūpīgi izturos pret visu, ko dodu savam bērnam, turklāt vienmēr veselīgi ēdu arī pati. Ieraugot piedāvājumu testēt D vitamīnu, iesākumā izpētīju visu internetā atrodamo informāciju par šī zīmola produktiem un konsultējos ar mūsu ārstu. Viņš norādīja, ka vitamīnus varam droši lietot, tāpēc pieteicos testam. Man patika produkta iepakojums, tas bija ļoti ērti lietojams un neradīja ne mazākās grūtības pat pirmajā lietošanās reizē. Bērns uz vitamīnu reaģēja neitrāli, arī pēc tam nekādi nepatīkami simptomi netika novēroti.

Olimp Labs oficiālais pārstāvis Latvijā: Liger Farmaceitiskais Mārketings
Tel.67228520, e-pasts uzziņām: vitamini@liger.lv