Speciālais piedāvājums!

10% atlaide visām procedūrām ar "Danne"  kosmētiku līdz maija beigām!
 
"DMK" – tā ir kosmeceitika. Šis vārds ir radies no vārdu "kosmētika" un "farmācija" savienojuma. Kosmeceitika ir virziens, kas apvieno sevī kosmetoloģiju un medicīnu, ļaujot ne vien maskēt redzamās ādas nepilnības, bet arī novērst to cēloni no iekšienes. "DMK" satur lielu dabas komponentu skaitu, piemēram, aminoskābes, vitamīnus un fermentus. Šīs amerikāņu izcelsmes zīmola produkcijas pamatā ir tieši fermenti.
 
Nu jau pusgadsimta garumā ražotā "DMK" kosmētika izstrādā neskaitāmus produktus ādas izplatītāko problēmu novēršanai. To receptūra un izgatavošanas tehnoloģija ļauj cīnīties ne vien ar ādas kosmētiskajām nepilnībām, bet arī tās fizioloģiskajiem defektiem. Šajā pieejā var izsekot kompānijas ražošanas koncepciju, saskaņā ar kuru nepastāv problemātiski ādas tipi, bet gan pašreizējais stāvoklis, kuru vienmēr iespējams uzlabot un pienācīgā līmenī saglabāt. Tik jāpieliek tam zināmas pūles.
 
Profesionālās procedūras un kopšana mājās
"DMK" ražotajiem kosmētiskajiem produktiem ir plašs pielietojums cīņā ar vecuma izraisītajām ādas izmaiņām, piemēram, seboreju, pinnēm, kuperozi, hiperpigmentāciju, rētām un rozaceju.
"DMK" līnija ietver unikālas fermentu maskas, kurām nepastāv analogu citās līnijās, ekskluzīvu sārmaino pīlingu ar augļskābēm sastāvā, kā arī fenola un enzīmo pīlingus un pīlingus ar augskābēm. Visiem preparātiem ir farmaceitiska kvalitāte, bez smaržvielām un krāsvielām. Visa "DMK" produkcija ir radīta ar augu izcelsmes sastāvdaļu pielietojumu, piemēram, augļiem, stumbriem, saknēm, mizu utt. Tas paredz, ka produkti ir piemēroti ikvienai ādai, neatkarīgi no pašreizējā stāvokļa un jutīguma pakāpes.
 
Četri "Danne" principi:
Novēršana – Atjaunošana – Aizsardzība – Rezultātu saglabāšana
Pilnīgi visas "Danne" profesionālās procedūras garantē progresīvus rezultātus, taču šos rezultātus nav iespējams panākt bez attiecīgā atbalsta mājās. Danne sejas kopšanas produkti lietošanai mājas apstākļos nav radīti noteiktai ādas kategorijai vai tipam un paredz, ka Ficpatrika ādas tipu iedalījuma tabula, kuru dermatologi lietojuši ilgu garumā saules gaismas ietekmes noteikšanai uz ādu, ir novecojusi. 
 
Pīpers Puglieze, viens no vadošajiem ASV zinātniekiem novecošanas jautājumos, sacījis: "Ja mēs mēģinātu noteikt ādas tipu, mums nāktos ietvert klasifikācijā visas pasaulē pastāvošās etniskās kategorijas, toskait aziātu, negroīdās, eiropeīdās, spāņu, kā arī starprasu miksus. Aplami neņemt vērā arī ādas pigmentācijas un pat matu krāsas atšķirības. Tas vēl nav viss – mums būtu jāizskata vecuma grupas: pusaudži, vidēja vecuma cilvēki, vecāka gada gājuma cilvēki un sirmgalvji (tā, piemēram, pastāv milzīgas atšķirības starp 18 gadīgas un 40 gadu vecas blondīnes ādu). Turklāt pastāv arī vīriešu āda, kuras raga slānis atšķiras no sieviešu ādas raga slāņa. Ņemot vērā visu šo faktoru kopumu, iegūsim fantastiskus skaitļus, kas nodemonstrēs, cik ādas tipu pastāv patiesībā!"

 
Tā vietā, lai diagnosticētu "ādas tipu" tiek noteikts ādas stāvoklis. Tad, saskaņā ar diagnosticēto stāvokli vai klienta ādas problēmām, tiek nozīmēti ādas kopšanas produkti lietošanai mājās, kas ar ādas uzlabošanos var tikt nomainīti. Vairākums šo produktu ādas kopšanai mājas apstākļos ir šajā periodā veicamo profesionālo procedūru modificētās versijas.
 
"Danne" kosmētika stimulē dabiskos procesus maksimāla rezultāta nodrošināšanai. Daudzas problēmas, toskait dziļas un smalkas grumbas, vecuma izraisītais ādas ļenganums un gravitācijas ptoze, šodien ir ārstējamas, tāpēc nav vērts celt paniku priekšlaicīgi. Mūsdienu kosmetoloģija spēj paveikt daudz.
 
Pirms/pēc
"Danne" programmas ir saudzējoša alternatīva plastiskajai masāžai (pat plastiskajai ķirurģijai), kā arī mezoterapijai un miostimulācijai. Tiesa gan, lietot citu ražotāju kosmētiku paralēli nebūtu ieteicams: tās ķīmiskais sastāvs var iztraucēt ārstēšanas procesu un rezultāts tiks panākts tikai daļēji!
 
Šobrīd 7000 klīniku 25 pasaules valstīs darbojas tieši ar "DMK" kosmeceitiku. Trešā posma kosmētiskie produkti nodrošina atjaunināto šūnu aizsardzību no brīvajiem radikāļiem, saules radiācijas un atmosfēras kaitīgās ietekmes."DMK" pārstāvniecības sadarbojas vienīgi ar kosmetologiem, kas izgājuši speciālo apmācību kursu un ieguvuši starptautisko "DMK" sertifikātu.

Šī kosmētika nav nopērkama interneta veikalos. 

Pierakstīties uz procedūru var pa tālruni 67812778
 
Vairāk informācijas iespējams saņemt:
Melngaiļa ielā 5, Rīgā, Latvija
Tālrunis +371 67812778
E-pasts: nofrete@nofrete.lv