Izglītība sirdij!


Medicīna – tā ir izglītība sirdij! Lai kļūtu par izcilu veselības aprūpes speciālistu ir jābūt ne tikai perfektām prasmēm, bet arī milzīgai mīlestībai pret savu darbu un apkārtējiem cilvēkiem.


Lūk, tieši šādus speciālistus jau kopš 1980. gada sagatavo Latvijas Universitātes Rīgas Medicīnas koledža (toreiz Rīgas 5. medicīnas skola). Kopš skolas atklāšanas ir uzsāktas un īstenotas nozīmīgas pārmaiņas māsu izglītībā. Ieguldīts darbs māsu izglītības pilnveidē un sabiedrības informēšanā par māsas nozīmību veselības aprūpē un medicīnas nozarē.

Mūsdienās koledža piedāvā iegūt pirmā līmeņa profesionālo augstāko izglītību akreditētās studiju programmās "Māszinības", "Ārstniecība", kā arī "Masāža un hidroterapija", kļūstot par
- ārsta palīgu, 
- māsu,
- masieri.

Studentiem tiek piedāvātas studijas valsts budžeta dotētās studiju vietās. Mācības notiek kvalificētu mācībspēku un veselības aprūpes  speciālistu vadībā, slimnīcās un tām maksimāli pietuvinātā vidē. Studiju laikā iespējams gūt pieredzi starptautiskos projektos un dodoties apmaiņas programmās uz kādu no partnervalstīm. Koledža nodrošina ikvienam studentam dzīvesvietu mājīgā studentu viesnīcā, turklāt tā atrodas klīniku un citu prakšu vietu tuvumā.

Mācības iespējams apvienot ar darbu, tāpēc arī jau strādājošiem medicīnas nozares darbiniekiem ir iespēja celt savu kvalifikāciju un kļūt par internās aprūpes māsu, bērnu aprūpes māsu, anestēzijas, intensīvās un neatliekamās aprūpes māsu, ambulatorās aprūpes māsu, ķirurģiskās aprūpes māsu, neatliekamās medicīnas ārsta palīgu vai ambulatorās aprūpes medicīnas ārsta palīgu.

Liels gandarījums ir par koledžas studentiem, kuri Studentu pašpārvaldei piešķirtos budžeta līdzekļus izlieto, organizējot labdarības, sporta, kultūras un interesantus izglītības pasākumus.

Kļūt par izcilu veselības aprūpes pārstāvi spēj inteliģenta, līdzjūtīga un atbildīga personība! Ja arī tavs aicinājums ir medicīna, tad nāc studēt Latvijas Universitātes Rīgas Medicīnas koledžā. 

Uzņemšana studiju programmās no 4. jūlija līdz 19. augustam.


Vairāk informācija par studijām: www.rmkoledza.lu.lv
 

Rīgas Medicīnas koledža
Hipokrāta 1, Rīga, LV-1079
Tālrunis 67840744
E-pasts: koledza@rmkoledza.lv
www.rmkoledza.lu.lv

Publicitātes foto

PME: