Garastāvokļa svārstības grūtniecības laikā (1)

Te no sirds laimīga un saviļņota, te pēkšņi aizkaitināta par tādu sīkumu kā nomestas partnera zeķes nevietā. Jā, jā, mēs runājam par garastāvokļa svārstībām grūtniecības laikā.

Grūtniecība

10 mīti par mammas pienu

Bērniņam pirmajā dzīves gadā vislabākais ēdiens ir mammas piens. Mazajam ir ne vien pilns puncis, bet arī sajūta, ka viņš tiek mīlēts un pieņemts pasaulē, kurā tikai nesen ieradies.

Grūtniecība

Grūtniecības perioda mīti un patiesības

Grūtniecības laika mīti sabiedrībā ir daudz un dažādi un tā kā ikdienas grūtnieču pulciņam pievienojas arvien jaunas un jaunas topošās māmiņas, šķiet, ka tie tautas valodās dzīvos mūžīgi.

Grūtniecība

13 noderīgi pārtikas produkti grūtniecības laikam

Topošās māmiņas nereti jautā - kādus produktus īsti vajadzētu iekļaut ikdienas uzturā, lai uzņemtu visas nepieciešamās barības vielas?

Grūtniecība

5 aktuāli jautājumi par dzemdībām

Katrs mazulis pasaulē ierodas unikālā veidā. Tieši šī iemesla dēļ nākas dzirdēt tik daudz un dažādu dzemdību stāstu. Bet kā pateikt, kādas būs gaidāmās dzemdības? Uz biežāk uzdotajiem jautājumiem atbild Māmiņu Kluba dzemdību sagatavošanas kursu vecmāte Inese Kampusa.

Grūtniecība

Pēcdzemdību depresijas riska faktori

Riska faktori pēcdzemdību depresijas attīstībai laika gaitā mainās, par tiem vairāk stāsta psiholoģe, piecu bērnu māmiņa Diāna Zande.

Grūtniecība

Kas tev jāzina par krūšu veselību grūtniecības laikā?

Krūšu dziedzeri ir pāra orgāns, kas sievietes organismā atbild par piena sekrēciju – rašanos un izdalīšanos. Katru dziedzeri veido apmēram 15–20 dziedzeraudu daiviņas.

Grūtniecība

9 mīti par grūtniecību (1)

Kad gaidi bērniņu, nereti no mammas vai vecmāmiņas dzirdi dažādus padomus. Daži no tiem šķiet vērā ņemami ar racionālu kodolu, citi – gaužām jocīgi... Kuriem ticēt, bet kuriem – ne?

Grūtniecība

Zāļu tējas grūtniecības laikā

No vienas puses raugoties – kas gan būt vēl dabīgāks par zāļu tējām, vai nu pašu savāktām, vai aptiekās nopirktām! Tomēr jāatceras dažas, īpaši grūtniecības laikā svarīgas lietas!

Grūtniecība

Ko darīt, lai dzemdībās nerastos plīsumi? Dūlas ieteikumi

Kaut gan mēs nevaram pilnīgi nodrošināties, lai plīsumi nerastos, tomēr ir gana daudz iespēju, kā gatavoties gaidību laikā un kā rīkoties dzemdībās, lai plīsumi vai nu nerastos vai tie būtu iespējami minimāli.

Grūtniecība

Bailes no dzemdībām: Kā tās var palīdzēt un ko darīt, lai bailes mazinātu?

Bailes ir viena no cilvēka pamatemocijām. Biedējošas emocijas var raisīt arī domas par dzemdībām. Tās ir kaut kas vēl nezināms, līdz galam neparedzams un nepiedzīvots.

Grūtniecība