Vairogdziedzera darbības traucējumi un grūtniecība

Dzirdēts, ka daudzās Eiropas valstīs sievietēm, stājoties grūtniecības uzskaitē, pārbauda, kā strādā vairogdziedzeris? Pie mums - ne! Kāpēc? Vai mēs būtu citādas? Vai mums to nevajag?

Grūtniecība

Kā uzveikt grūtniecības nogurumu?

Vienīgā doma - pagulēt ilgāk... Aizmigt varētu jebkurā vietā, kur gadījies apsēsties. Nogurums, īgnums un miegs, miegs, miegs – izplatīti grūtniecības sākuma simptomi.

Grūtniecība

Grūtniecība - laiks būt skaistai

Grūtniecība ir skaists laiks. Neskatoties uz visām fiziskajām un morālajām grūtībām, tas ir laiks, kad sievietes kļūst īpaši pievilcīgas un sievišķīgas. Acīs ielīst gaišums, bet smaidā - siltums. Un tomēr par šo skaistumu ir arī jārūpējas.

Grūtniecība

Priekšrocības dzemdībām ūdenī

Izrādās, ka dzemdības ūdenī norisinās tieši tāpat, kā dzemdības sauszemē: bērniņam piedzimt palīdz lēni un maigi, tomēr ir vēl kādas priekšrocības, kāpēc topošās māmiņas izvēlas laist savus mazuļus pasaulē ūdenī arvien biežāk. Konsultē vecmāte Inese Kampusa.

Grūtniecība

Kad var sadzirdēt bērniņa sirdspukstus? (3)

"Kad pirmo reizi var dzirdēt USG bērniņa sirdspukstus?” jautā kāda topošā māmiņa. Devāmies pēc atbildes pie vecmātes Ineses Kampusas.

Grūtniecība

Viss, kas Tev jāzina par redzi grūtniecības laikā

Kurā grūtniecības nedēļā topošajām māmiņām ir jāveic redzes pārbaude? Vai grūtniecības laikā redze var mainīties? Kas grūtniecības laikā var izraisīt redzes pasliktināšanos?

Grūtniecība

Garastāvokļa svārstības grūtniecības laikā (1)

Te no sirds laimīga un saviļņota, te pēkšņi aizkaitināta par tādu sīkumu kā nomestas partnera zeķes nevietā. Jā, jā, mēs runājam par garastāvokļa svārstībām grūtniecības laikā.

Grūtniecība

10 mīti par mammas pienu

Bērniņam pirmajā dzīves gadā vislabākais ēdiens ir mammas piens. Mazajam ir ne vien pilns puncis, bet arī sajūta, ka viņš tiek mīlēts un pieņemts pasaulē, kurā tikai nesen ieradies.

Grūtniecība

Grūtniecības perioda mīti un patiesības

Grūtniecības laika mīti sabiedrībā ir daudz un dažādi un tā kā ikdienas grūtnieču pulciņam pievienojas arvien jaunas un jaunas topošās māmiņas, šķiet, ka tie tautas valodās dzīvos mūžīgi.

Grūtniecība

13 noderīgi pārtikas produkti grūtniecības laikam

Topošās māmiņas nereti jautā - kādus produktus īsti vajadzētu iekļaut ikdienas uzturā, lai uzņemtu visas nepieciešamās barības vielas?

Grūtniecība

5 aktuāli jautājumi par dzemdībām

Katrs mazulis pasaulē ierodas unikālā veidā. Tieši šī iemesla dēļ nākas dzirdēt tik daudz un dažādu dzemdību stāstu. Bet kā pateikt, kādas būs gaidāmās dzemdības? Uz biežāk uzdotajiem jautājumiem atbild Māmiņu Kluba dzemdību sagatavošanas kursu vecmāte Inese Kampusa.

Grūtniecība