Kā cilvēku ar psihiskām saslimšanām motivēt vērsties pēc palīdzības?

Ir daudz iespēju, kā palīdzēt cilvēkiem ar psihiskām saslimšanām, tomēr nereti šie cilvēki ikdienā nesaņem nepieciešamo palīdzību.

Psihoterapija / psihiatrija

Idejas, kā izvairīties no mazkustīguma un gūt enerģiju

Mazkustīgums ir viens no cēloņiem neārstējamām saslimšanām visā pasaulē. Ieviešot ikdienā mazas izmaiņas, soli pa solim var pierast pie aktīva dzīvesveida, kas sniedz gan enerģiju, gan dzīvesprieku.

Sports veselībai, sporta centri

Meteorisms - pārmērīga gāzu veidošanās vēderā

Katram kādreiz ir gadījies izjust vēdera pūšanos, kam sabiedrotais ir arī gāzu izdalīšanās. Tomēr, ja šādas sajūtas ir ikdienas sastāvdaļa, tas kļūst apgrūtinoši un var kļūt par iemeslu arī citām saslimšanām.

Gastroenteroloģija / gremošanas sistēma

Baiļu anatomija: Kas ir bailes un kāpēc tās ir sliktas padomdevējas?

Beidzamo laiku politiskie un sociālie notikumi daudziem no mums liek atklāti teikt: man ir bail. Daži to slēpj aiz agresijas, citi – aiz melnā humora, tomēr tās ir un paliek bailes.

Psihoterapija / psihiatrija

6 faktori, kas veicina infarktu un insultu gados jauniem cilvēkiem

AS "Veselības centru apvienība" poliklīnikas "Pļavnieki" kardeoloģe Marina Ļuļe nosauc sešus faktorus, kas būtiski palielina infarkta un insulta riskus.

Kardioloģija / sirds un asinsvadu sistēma

Patiess stāsts: Mana pusaugu meita lieto alkoholu

„Mans bērns nekad nelietos alkoholu. Viņš zina, ka tas ir kaitīgi,” par to ir pārliecināti daudz vecāki. Tomēr realitāte mēdz būt citāda.

Narkoloģija / atkarību ārstēšana

8 iemesli, kāpēc tavas rokas vienmēr ir aukstas

Ja tavas rokas pastāvīgi ir aukstas, pat par spīti siltajai gaisa temperatūrai, iespējams, cēlonis meklējams veselības traucējumos.

Medicīna

Profesijas, kas nodara kaitējumu plaušām

Vairāku profesiju pārstāvji ik dienu pavada dažādu ķimikāliju un putekļu ietekmē, tādējādi nodarot kaitējumu savām plaušām. Lai saglabātu elpceļu sistēmu veselu, ir svarīgi veikt nepieciešamos priekšdarbus.

Elpceļu / plaušu saslimšanas

Bērnu ķirurgs: Vecākiem jāparūpējas, lai bērna mugura attīstītos pareizi

Nepārslogot bērna muguru ar smagumu nešanu, iegādāties lieku pāri sporta apavu un sadarboties ar treneri - tās ir iespējas, kā vecāki var parūpēties, lai bērniem skolas vecumā pareizi attīstītos mugura

Pediatrija / bērnu veselība

5 veselīgi produkti, kas var pasliktināt tavu pašsajūtu

Veselīga maltīte nodrošina tevi ar nepieciešamajām uzturvielām un sniedz enerģiju un sāta sajūtu. Tomēr arī veselīgi produkti var radīt nogurumu un gremošanas traucējumus.

Veselīgs uzturs

7 pārsteidzoši veidi, kā dejošana ietekmē tavu veselību (1)

Dejošana, gluži kā jebkura fiziska aktivitāte, ir lietderīga nodarbe, kas ļauj stiprināt ķermeni un uzlabot veselību. Taču pētnieki ir pārliecināti, ka dejas ietekme uz organismu ir gana daudzveidīga.

Medicīna